Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2017/18) - 2. Liga - runda 2

2. Liga Grupa A

Kolejka 1 (2018-01-27, 2018-01-28, 2018-02-25)

Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(27-01-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Płomień D.G.więcej»
(27-01-2018 10:20)
Longman Boys-:-Killa Beeswięcej»
(28-01-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Romus Katowicewięcej»
(25-02-2018 10:20)

Kolejka 2 (2018-02-10)

Romus Katowice-:-Killa Beeswięcej»
(10-02-2018 9:00)
Se Gramy-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Longman Boyswięcej»
(10-02-2018 13:00)

Kolejka 3 (0000-00-0, 2018-02-17)

Monstars OSiR Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Killa Bees-:-Płomień D.G.więcej»
(17-02-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Romus Katowicewięcej»
(17-02-2018 10:20)
Longman Boys-:-Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)

Kolejka 4 (2018-03-3, 2018-03-4)

Piaśniki Magic Balls-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(03-03-2018 9:00)
Romus Katowice-:-Płomień D.G.więcej»
(03-03-2018 10:20)
Se Gramy-:-Killa Beeswięcej»
(03-03-2018 13:00)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(04-03-2018 10:20)

Kolejka 5 (0000-00-0)

Monstars OSiR Będzin-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Killa Bees-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Płomień D.G.-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 6 (0000-00-0)

Romus Katowice-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice-:-Płomień D.G.więcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Killa Beeswięcej»
(niezaplanowano)
Monstars OSiR Będzin-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 7 (0000-00-0)

Longman Boys-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Killa Bees-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Płomień D.G.-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)