Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2017/18) - 2. Liga - runda 2

2. Liga Grupa A

Kolejka 1 (2018-01-27, 2018-01-28, 2018-02-25)

Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(27-01-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Płomień D.G.więcej»
(27-01-2018 10:20)
Longman Boys-:-Killa Beeswięcej»
(28-01-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Romus Katowicewięcej»
(25-02-2018 10:20)

Kolejka 2 (2018-02-10)

Romus Katowice-:-Killa Beeswięcej»
(10-02-2018 9:00)
Se Gramy-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Longman Boyswięcej»
(10-02-2018 13:00)

Kolejka 3 (2018-02-17, 2018-03-11)

Killa Bees-:-Płomień D.G.więcej»
(17-02-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Romus Katowicewięcej»
(17-02-2018 10:20)
Longman Boys-:-Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(11-03-2018 10:20)

Kolejka 4 (2018-03-3, 2018-03-4)

Piaśniki Magic Balls-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(03-03-2018 9:00)
Romus Katowice-:-Płomień D.G.więcej»
(03-03-2018 10:20)
Se Gramy-:-Killa Beeswięcej»
(03-03-2018 13:00)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(04-03-2018 10:20)

Kolejka 6 (2018-03-11, 2018-03-17)

Romus Katowice-:-Se Gramywięcej»
(11-03-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Killa Beeswięcej»
(17-03-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Longman Boyswięcej»
(17-03-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Płomień D.G.więcej»
(17-03-2018 11:40)

Kolejka 5 (2018-04-7)

Monstars OSiR Będzin-:-Romus Katowicewięcej»
(07-04-2018 9:00)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(07-04-2018 10:20)
Płomień D.G.-:-Se Gramywięcej»
(07-04-2018 11:40)
Killa Bees-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(07-04-2018 13:00)

Kolejka 7 (2018-04-14)

Longman Boys-:-Romus Katowicewięcej»
(14-04-2018 9:00)
Killa Bees-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-04-2018 10:20)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(14-04-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-04-2018 13:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)