Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2017/18) - 2. Liga - runda 2

Kolejka 1 (2018-01-27)

Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(27-01-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Płomień D.G.więcej»
(27-01-2018 10:20)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Watahawięcej»
(27-01-2018 11:40)
Sor-Drew-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(28-01-2018 9:00)
Longman Boys-:-Killa Beeswięcej»
(28-01-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Romus Katowicewięcej»
(25-02-2018 10:20)

Kolejka 2 (2018-02-10)

Romus Katowice-:-Killa Beeswięcej»
(10-02-2018 9:00)
Se Gramy-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Longman Boyswięcej»
(10-02-2018 13:00)
ZGP Comax-:-Sor-Drewwięcej»
(11-02-2018 9:00)
Gwiazdy Podwórka-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(11-02-2018 10:20)

Kolejka 3 (2018-02-17)

Killa Bees-:-Płomień D.G.więcej»
(17-02-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Romus Katowicewięcej»
(17-02-2018 10:20)
Wataha-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Longman Boys-:-Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Olimpia Basket Boruszowice-:-ZGP Comaxwięcej»
(18-02-2018 10:20)
Monstars OSiR Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(11-03-2018 10:20)

Kolejka 4 (2018-03-03)

Piaśniki Magic Balls-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(03-03-2018 9:00)
Romus Katowice-:-Płomień D.G.więcej»
(03-03-2018 10:20)
ZGP Comax-:-Watahawięcej»
(03-03-2018 11:40)
Se Gramy-:-Killa Beeswięcej»
(03-03-2018 13:00)
Sor-Drew-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(04-03-2018 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(04-03-2018 10:20)

Kolejka 6 (2018-03-17)

Romus Katowice-:-Se Gramywięcej»
(11-03-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Killa Beeswięcej»
(17-03-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Longman Boyswięcej»
(17-03-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Płomień D.G.więcej»
(17-03-2018 11:40)
Gwiazdy Podwórka-:-ZGP Comaxwięcej»
(18-03-2018 10:20)
Wataha-:-Sor-Drewwięcej»
(25-03-2018 10:20)

Kolejka 5 (2018-04-07)

Monstars OSiR Będzin-:-Romus Katowicewięcej»
(07-04-2018 9:00)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(07-04-2018 10:20)
Płomień D.G.-:-Se Gramywięcej»
(07-04-2018 11:40)
Killa Bees-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(07-04-2018 13:00)

Kolejka 7 (2018-04-14)

Longman Boys-:-Romus Katowicewięcej»
(14-04-2018 9:00)
Killa Bees-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-04-2018 10:20)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(14-04-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-04-2018 13:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)