Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)27,00
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)27,00
3. Wojciech Trałka (Zryw)25,67
4. Robert Sgodzaj (Romus)22,50
5. Damian Nowak (Wataha)22,33
6. Jarosław Urych (Longman)21,60
7. Marcin Wiśniewski (Monstars)20,67
8. Sebastian Breguła (Romus)20,40
9. Paweł Loedl (Se Gramy)19,67
10. Michał Broda (Płomień)19,50

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)29,67
2. Robert Sgodzaj (Romus)25,00
3. Sebastian Breguła (Romus)22,80
4. Paweł Loedl (Se Gramy)22,00
5. Wojciech Trałka (Zryw)22,00
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,75
7. Michał Broda (Płomień)20,50
8. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,00
9. Artur Czempik (ZGP)19,80
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)19,50

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)41,20
2. Sebastian Breguła (Romus)41,00
3. Robert Sgodzaj (Romus)41,00
4. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)40,00
5. Paweł Loedl (Se Gramy)40,00
6. Tomasz Cichoń (ZGP)39,00
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)39,00
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)38,75
9. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,75
10. Jarosław Olesiński (Monstars)38,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)14,67
2. Jarosław Urych (Longman)14,60
3. Damian Nowak (Wataha)13,33
4. Bartłomiej Światowski (ZGP)12,00
5. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)11,50
6. Robert Sgodzaj (Romus)10,50
7. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,00
8. Marek Bury (Se Gramy)9,75
9. Sebastian Breguła (Romus)9,60
10. Marcin Bryjak (Killa Bees)9,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)11,67
2. Jarosław Olesiński (Monstars)7,00
3. Paweł Loedl (Se Gramy)6,33
4. Artur Czempik (ZGP)5,00
5. Marcin Szatka (Zryw)5,00
6. Jan Lubos (Monstars)4,67
7. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)4,50
8. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,25
9. Michał Broda (Płomień)4,00
10. Mariusz Dudek (ZGP)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)6,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,67
3. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)4,00
4. Piotr Pazdan (Longman)3,75
5. Goran Tomanić (Se Gramy)3,67
6. Robert Sgodzaj (Romus)3,50
7. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,50
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)3,25
9. Mateusz Jagieła (Romus)3,00
10. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)2,67
2. Mateusz Jagieła (Romus)2,00
3. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)2,00
4. Jarosław Urych (Longman)1,80
5. Paweł Kruglik (Płomień)1,67
6. Wojciech Trałka (Zryw)1,67
7. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50
8. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,25
9. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,25
10. Wiktor Solejdowicz (Wataha)1,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wierzbicki1. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)7,00
2. Beniamin Włodarczyk (Wataha)5,33
3. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)5,25
4. Artur Czempik (ZGP)5,20
5. Mateusz Jagieła (Romus)5,00
6. Marcin Szatka (Zryw)5,00
7. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)4,33
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,25
9. Marek Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)4,25
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)4,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)59,7%
2. Wojciech Trałka (Zryw)58,0%
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)50,0%
4. Wojciech Pietras (Płomień)46,3%
5. Sebastian Breguła (Romus)45,6%
6. Jacek Cieślak (ZGP)43,1%
7. Paweł Loedl (Se Gramy)41,8%
8. Damian Szastak (Wataha)40,0%
9. Artur Czempik (ZGP)38,1%
10. Grzegorz Jelonek (Olimpia)37,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Sebastian Breguła (Romus)1,00
2. Marcin Czyż (Romus)1,00
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
4. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
5. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
6. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,00
7. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
8. Damian Nowak (Wataha)1,00
9. Rafał Nowak (Zryw)1,00
10. Maciej Preidl (Longman)1,00
11. Goran Tomanić (Se Gramy)1,00
12. Krzysztof Ziaja (Killa Bees)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
ZGP41:56Piaśnikiwięcej»
(22-10-2017 10:20)
Longman75:45Zrywwięcej»
(22-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)
Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Budsar70:74Drim Timwięcej»
(22-10-2017 16:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
Wściekłe Psy73:59Atomicwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Jaworzno67:60Wielka Kiść więcej»
(22-10-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)