Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
3. Robert Sgodzaj (Romus)21,15
4. Sebastian Breguła (Romus)20,00
5. Marek Miądowicz (Killa Bees)19,50
6. Damian Nowak (Wataha)18,78
7. Jan Lubos (Monstars)18,56
8. Filip Sajda (Se Gramy)18,00
9. Przemysław Komendarski (Monstars)17,76
10. Jan Kupczyk (Killa Bees)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Sebastian Breguła (Romus)18,74
4. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
5. Robert Sgodzaj (Romus)18,46
6. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
7. Damian Szastak (Wataha)17,75
8. Marek Miądowicz (Killa Bees)17,50
9. Paweł Loedl (Se Gramy)16,73
10. Andrzej Boronowski (ZGP)16,60

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
2. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
3. Artur Czempik (ZGP)38,53
4. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
5. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
6. Robert Sgodzaj (Romus)37,77
7. Jarosław Olesiński (Monstars)37,75
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)36,85
9. Marek Bury (Se Gramy)36,50
10. Wojciech Trałka (Zryw)36,13

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Damian Nowak (Wataha)13,67
2. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
5. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
6. Jarosław Urych (Longman)11,11
7. Patryk Rosół (Olimpia)10,83
8. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,53
9. Sebastian Breguła (Romus)10,11
10. Robert Sgodzaj (Romus)10,08

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)6,06
3. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
4. Mateusz Jagieła (Romus)5,33
5. Marcin Szatka (Zryw)5,33
6. Artur Czempik (ZGP)4,40
7. Bartosz Błachnio (Wataha)4,38
8. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,86
9. Robert Sgodzaj (Romus)3,85
10. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,71

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)4,94
2. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,14
3. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)3,11
4. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
5. Piotr Pazdan (Longman)2,93
6. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
7. Michał Dziadosz (Longman)2,83
8. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
9. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,63

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Songin (Killa Bees)1,75
2. Michał Dziadosz (Longman)1,58
3. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
5. Jarosław Urych (Longman)1,28
6. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,14
7. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,13
8. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
9. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
10. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
3. Marcin Szatka (Zryw)4,13
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
5. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,00
7. Adam Songin (Killa Bees)4,00
8. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,88
9. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,86
10. Magdalena Jabłońska (ZGP)3,80

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Przemysław Komendarski (Monstars)54,7%
3. Jan Lubos (Monstars)53,1%
4. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
5. Witold Zimek (Piaśniki)50,0%
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)50,0%
7. Michał Dziadosz (Longman)46,7%
8. Marek Kubas (Romus)46,2%
9. Tomasz Cichoń (ZGP)44,9%
10. Krzysztof Rospondek (Płomień)44,6%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
2. Damian Szastak (Wataha)38,7%
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)37,5%
4. Krzysztof Rospondek (Płomień)37,5%
5. Marek Kubas (Romus)36,6%
6. Piotr Świercz (Longman)36,5%
7. Andrzej Szczerek (Longman)34,1%
8. Tomasz Oczadły (Romus)33,3%
9. Tomasz Sawicki (Se Gramy)32,9%
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)32,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
3. Sebastian Breguła (Romus)73,7%
4. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)72,6%
5. Artur Czempik (ZGP)70,7%
6. Marek Kubas (Romus)70,0%
7. Sebastian Czepczor (Płomień)68,6%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)68,3%
9. Przemysław Komendarski (Monstars)66,7%
10. Adam Szabatowski (Piaśniki)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)3,00
3. Przemysław Komendarski (Monstars)3,00
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
5. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
6. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
7. Rafał Nowak (Zryw)2,00
8. Goran Tomanić (Se Gramy)2,00
9. Marek Bury (Se Gramy)1,00
10. Marcin Czyż (Romus)1,00
11. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
12. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
13. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
14. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
15. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,00
16. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
17. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
18. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
19. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
20. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
21. Damian Nowak (Wataha)1,00
22. Roman Olek (Zryw)1,00
23. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
24. Maciej Preidl (Longman)1,00
25. Marek Suliński (Zryw)1,00
26. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
27. Piotr Świercz (Longman)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)