Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2017/18) - 2. Liga - runda 1

Kolejka 1 (2017-09-16)

Monstars OSiR Będzin-:-Romus Katowicewięcej»
(16-09-2017 9:00)
Killa Bees-:-Se Gramywięcej»
(16-09-2017 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-09-2017 11:40)
Longman Boys-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(16-09-2017 13:00)
ZGP Comax-:-Watahawięcej»
(17-09-2017 9:00)
Płomień D.G.-:-Sor-Drewwięcej»
(17-09-2017 10:20)

Kolejka 2 (2017-09-23)

Romus Katowice-:-ZGP Comaxwięcej»
(23-09-2017 9:00)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Killa Beeswięcej»
(23-09-2017 10:20)
Se Gramy-:-Płomień D.G.więcej»
(23-09-2017 11:40)
Gwiazdy Podwórka-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(23-09-2017 13:00)
Wataha-:-Longman Boyswięcej»
(24-09-2017 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(24-09-2017 10:20)

Kolejka 3 (2017-09-30)

Longman Boys-:-Romus Katowicewięcej»
(30-09-2017 9:00)
Płomień D.G.-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(30-09-2017 10:20)
Monstars OSiR Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(30-09-2017 11:40)
Killa Bees-:-Watahawięcej»
(30-09-2017 13:00)
Sor-Drew-:-Se Gramywięcej»
(01-10-2017 9:00)
ZGP Comax-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(01-10-2017 10:20)

Kolejka 4 (2017-10-14)

Gwiazdy Podwórka-:-Longman Boyswięcej»
(14-10-2017 9:00)
Wataha-:-Płomień D.G.więcej»
(14-10-2017 10:20)
Zryw Siemianowice-:-ZGP Comaxwięcej»
(14-10-2017 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-10-2017 13:00)
Romus Katowice-:-Killa Beeswięcej»
(15-10-2017 9:00)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Sor-Drewwięcej»
(15-10-2017 10:20)

Kolejka 5 (2017-10-21)

Płomień D.G.-:-Romus Katowicewięcej»
(21-10-2017 9:00)
Se Gramy-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(21-10-2017 10:20)
Killa Bees-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Sor-Drew-:-Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Longman Boys-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(22-10-2017 9:00)
ZGP Comax-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(22-10-2017 10:20)

Kolejka 6 (2017-10-28)

Gwiazdy Podwórka-:-Płomień D.G.więcej»
(28-10-2017 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Killa Beeswięcej»
(28-10-2017 10:20)
Wataha-:-Se Gramywięcej»
(28-10-2017 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Longman Boyswięcej»
(28-10-2017 13:00)
Romus Katowice-:-Sor-Drewwięcej»
(29-10-2017 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-ZGP Comaxwięcej»
(29-10-2017 10:20)

Kolejka 7 (2017-11-04)

Se Gramy-:-Romus Katowicewięcej»
(04-11-2017 9:00)
Longman Boys-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(04-11-2017 10:20)
Killa Bees-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(04-11-2017 11:40)
Płomień D.G.-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(04-11-2017 13:00)
Sor-Drew-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(05-11-2017 9:00)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Watahawięcej»
(05-11-2017 10:20)

Kolejka 8 (2017-11-11)

Zryw Siemianowice-:-Sor-Drewwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Płomień D.G.więcej»
(niezaplanowano)
Gwiazdy Podwórka-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)
Monstars OSiR Będzin-:-Killa Beeswięcej»
(niezaplanowano)
ZGP Comax-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 9 (2017-11-18)

Killa Bees-:-ZGP Comaxwięcej»
(niezaplanowano)
Sor-Drew-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Płomień D.G.-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(niezaplanowano)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 10 (0000-00-00)

Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Killa Beeswięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)
Gwiazdy Podwórka-:-Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Monstars OSiR Będzin-:-Sor-Drewwięcej»
(niezaplanowano)
ZGP Comax-:-Płomień D.G.więcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 11 (0000-00-00)

Płomień D.G.-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)
Sor-Drew-:-ZGP Comaxwięcej»
(niezaplanowano)
Se Gramy-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket Boruszowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 12 (0000-00-00)

Zryw Siemianowice-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Sor-Drewwięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Killa Bees-:-Płomień D.G.więcej»
(niezaplanowano)
Monstars OSiR Będzin-:-Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(niezaplanowano)
ZGP Comax-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 13 (0000-00-00)

Se Gramy-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket Boruszowice-:-ZGP Comaxwięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Gwiazdy Podwórka-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Sor-Drew-:-Killa Beeswięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
ZGP41:56Piaśnikiwięcej»
(22-10-2017 10:20)
Longman75:45Zrywwięcej»
(22-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)
Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Budsar70:74Drim Timwięcej»
(22-10-2017 16:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
Wściekłe Psy73:59Atomicwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Jaworzno67:60Wielka Kiść więcej»
(22-10-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)