Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,86
2. Karol Chamera (Green Peas)20,93
3. Artur Bubel (Demons)20,83
4. Wojciech Kampa (Demons)19,33
5. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)18,93
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)18,90
7. Damian Nowak (Demons)18,78
8. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)18,43
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,14
10. Michał Winkler (Jaworzno)17,58

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,94
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)18,80
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,55
4. Karol Chamera (Green Peas)17,43
5. Wojciech Kampa (Demons)17,17
6. Artur Bubel (Demons)16,04
7. Mateusz Zieliński (TG Power)15,92
8. Marek Palej (Green Peas)14,79
9. Grzegorz Kurek (Atomic)14,59
10. Damian Nowak (Demons)14,56

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)40,07
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)39,15
3. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58
4. Paweł Zielony (Be Perfect)37,33
5. Marek Przybecki (Be Perfect)36,67
6. Sebastian Kałuża (Be Perfect)36,43
7. Szymon Pietryga (TG Power)35,33
8. Kamil Malicki (Dobermany)35,32
9. Łukasz Adamczyk (Demons)35,27
10. Artur Bubel (Demons)35,17

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Damian Nowak (Demons)13,67
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,43
3. Artur Bubel (Demons)11,00
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,75
5. Michał Winkler (Jaworzno)10,58
6. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)10,57
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)10,54
8. Wojciech Kampa (Demons)9,92
9. Paweł Juraszek (Budsar)9,82
10. Szymon Pietryga (TG Power)8,67

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,30
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,13
3. Paweł Zielony (Be Perfect)5,48
4. Karol Chamera (Green Peas)5,14
5. Mateusz Zieliński (TG Power)4,83
6. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,67
7. Rafał Janik (Wielka Kiść )4,53
8. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,28
9. Szymon Sazanów (Budsar)4,22
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,16

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)3,45
2. Szymon Sazanów (Budsar)2,61
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,55
4. Karol Chamera (Green Peas)2,36
5. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,21
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,19
7. Damian Nowak (Demons)2,11
8. Szymon Pietryga (TG Power)2,08
9. Adrian Wilk (Demons)2,05
10. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Wojciech Kampa (Demons)1,58
3. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
4. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
5. Mateusz Pycia (Dobermany)1,14
6. Marcin Palicki (Green Peas)1,11
7. Artur Doktorczyk (Atomic)1,10
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)0,95
9. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )0,94
10. Jakub Warchoł (Jaworzno)0,89

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)4,50
2. Karol Chamera (Green Peas)4,43
3. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
4. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,11
5. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,00
6. Rafał Janik (Wielka Kiść )3,79
7. Mateusz Zieliński (TG Power)3,58
8. Damian Nowak (Demons)3,33
9. Dawid Gruca (Dobermany)3,17
10. Szymon Sazanów (Budsar)3,11

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)58,3%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)56,1%
3. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
5. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%
6. Wojciech Kampa (Demons)49,1%
7. Filip Zemrzycki (Be Perfect)49,0%
8. Artur Bubel (Demons)48,8%
9. Mateusz Zieliński (TG Power)48,3%
10. Marcin Tartas (Budsar)47,8%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,9%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,9%
3. Adrian Wilk (Demons)40,9%
4. Karol Chamera (Green Peas)40,5%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,6%
6. Michał Kafarski (Demons)37,9%
7. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)37,7%
8. Mikołaj Parkietny (TG Power)37,7%
9. Grzegorz Kurek (Atomic)36,8%
10. Łukasz Adamczyk (Demons)36,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)82,0%
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)80,4%
4. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)77,1%
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)76,3%
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)73,5%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)71,4%
9. Filip Zemrzycki (Be Perfect)71,2%
10. Marek Palej (Green Peas)70,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
3. Adam Marchacz (Drim Tim)4,00
4. Michał Kocy (Dobermany)3,00
5. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
6. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)2,00
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
8. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
9. Jakub Lulko (Wielka Kiść )2,00
10. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
11. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
12. Michał Błędowski (Be Perfect)1,00
13. Artur Bubel (Demons)1,00
14. Łukasz Dudek (Demons)1,00
15. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
16. Wojciech Kampa (Demons)1,00
17. Maciej Kotynia (Demons)1,00
18. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
19. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
20. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
21. Artur Lewicki (Demons)1,00
22. Tomasz Milewski (Dobermany)1,00
23. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
24. Damian Nowak (Demons)1,00
25. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
26. Marek Palej (Green Peas)1,00
27. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
28. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
29. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
30. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
31. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
32. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
33. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
34. Andrzej Sass (Atomic)1,00
35. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
36. Adrian Wilk (Demons)1,00
37. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
38. Paweł Zielony (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)