Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)23,50
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)21,55
3. Artur Bubel (Demons)21,45
4. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)21,11
5. Łukasz Adamczyk (Demons)20,00
6. Karol Chamera (Green Peas)20,00
7. Wojciech Kampa (TG Power)19,00
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,50
9. Michał Kafarski (Demons)18,40
10. Paweł Juraszek (Budsar)18,11

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)20,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)19,17
3. Łukasz Adamczyk (Demons)19,00
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,70
5. Mateusz Zieliński (TG Power)17,67
6. Krzysztof Krajewski (Budsar)17,44
7. Tomasz Bzdyra (Dobermany)17,25
8. Michał Kafarski (Demons)17,20
9. Marek Palej (Green Peas)16,78
10. Wojciech Kampa (TG Power)16,50

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)39,14
2. Mateusz Zieliński (TG Power)39,00
3. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)38,44
4. Radosław Szmal (Atomic)37,40
5. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)36,20
6. Tomasz Bzdyra (Dobermany)35,50
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)35,36
8. Grzegorz Kurek (Atomic)35,00
9. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)34,33
10. Krzysztof Krajewski (Budsar)34,22

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)12,60
2. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)11,56
3. Robert Białkowski (Dobermany)11,09
4. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,09
5. Artur Bubel (Demons)11,00
6. Paweł Juraszek (Budsar)10,11
7. Michał Winkler (Jaworzno)10,00
8. Marcin Sowa (Wielka Ki¶ć )9,75
9. Wojciech Kampa (TG Power)9,50
10. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )8,63

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Januszka1. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )6,00
2. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)5,70
3. Marcin Bartecki (Green Peas)5,67
4. Karol Chamera (Green Peas)5,57
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,11
6. Krzysztof Pyzik (TG Power)4,86
7. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,70
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,70
9. Szymon Sazanów (Budsar)4,60
10. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,60

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)3,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
4. Marcin Bartecki (Green Peas)2,89
5. Kamil Malicki (Dobermany)2,80
6. Szymon Sazanów (Budsar)2,80
7. Adrian Wilk (Demons)2,57
8. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )2,50
9. Robert Rojek (Dobermany)2,33
10. Radosław Szmal (Atomic)2,30

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Paweł Juraszek (Budsar)1,44
3. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,25
4. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,22
5. Wojciech Kampa (TG Power)1,13
6. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,11
7. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )1,00
8. Daniel Korba (Wielka Ki¶ć )1,00
9. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
10. Artur Doktorczyk (Atomic)0,90

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)4,67
2. Karol Chamera (Green Peas)4,57
3. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )4,33
4. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,10
5. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )4,10
6. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,00
7. Szymon Pietryga (TG Power)3,71
8. Mateusz Zieliński (TG Power)3,67
9. Marek Bogdanowicz (Wielka Ki¶ć )3,57
10. Krzysztof Lis (Budsar)3,25

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)62,4%
2. Marek Palej (Green Peas)54,3%
3. Michał Winkler (Jaworzno)54,2%
4. Marcin Tartas (Budsar)53,7%
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)52,9%
6. Michał Kafarski (Demons)52,5%
7. Wojciech Kampa (TG Power)51,4%
8. Przemysław Hauzer* (Demons)50,7%
9. Mateusz Zieliński (TG Power)50,6%
10. Adrian Wilk (Demons)49,2%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)45,3%
2. Przemysław ¦wierkowicz (Budsar)43,4%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)40,0%
4. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)38,5%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)38,3%
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)37,0%
7. Łukasz Urba¶ (Jaworzno)36,1%
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)35,9%
9. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )35,3%
10. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)35,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)68,1%
2. Robert Białkowski (Dobermany)65,5%
3. Karol Chamera (Green Peas)54,8%
4. Michał Winkler (Jaworzno)43,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
3. Artur Bubel (Demons)1,00
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
5. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)1,00
6. Szymon Kampa (Drim Tim)1,00
7. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
8. Michał Kocy (Dobermany)1,00
9. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
11. Artur Lewicki (Demons)1,00
12. Krzysztof Lis (Budsar)1,00
13. Jakub Lulko (Wielka Ki¶ć )1,00
14. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
15. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00
16. Tomasz Milewski (Budsar)1,00
17. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
18. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
19. Dominik Pietryga (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman61:52Killa Beeswięcej»
(10-12-2017 10:20)
Zryw63:54Olimpiawięcej»
(10-12-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Dobermany41:69Atomicwięcej»
(10-12-2017 19:00)
Green Peas71:80Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2017 17:30)
Rybnik Team75:54Drim Timwięcej»
(10-12-2017 16:00)
Wielka Ki¶ć 57:85TG Powerwięcej»
(10-12-2017 14:30)
Demons92:64Budsarwięcej»
(10-12-2017 13:00)
Jaworzno51:60W¶ciekłe Psywięcej»
(10-12-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Monstars72:54Sor-Drewwięcej»
(09-12-2017 13:00)
ZGP34:72Płomieńwięcej»
(09-12-2017 11:40)
Pia¶niki46:49Se Gramywięcej»
(09-12-2017 10:20)
Gwiazdy Podwórka60:40Watahawięcej»
(09-12-2017 9:00)