Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)23,08
2. Artur Bubel (Demons)21,70
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,18
4. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)20,33
5. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)20,17
6. Wojciech Kampa (TG Power)19,33
7. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)18,43
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,74
9. Michał Winkler (Jaworzno)17,58
10. Krzysztof Krajewski (Budsar)17,11

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)19,72
2. Karol Chamera (Green Peas)18,00
3. Krzysztof Krajewski (Budsar)17,44
4. Tomasz Bzdyra (Dobermany)17,25
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,18
6. Wojciech Kampa (TG Power)17,17
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)16,45
8. Artur Bubel (Demons)16,35
9. Mateusz Zieliński (TG Power)15,92
10. Łukasz Adamczyk (Demons)15,50

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)39,33
2. Karol Chamera (Green Peas)39,25
3. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58
4. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)37,05
5. Marek Przybecki (W¶ciekłe Psy)36,67
6. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)36,21
7. Radosław Szmal (Atomic)36,20
8. Grzegorz Kurek (Atomic)35,76
9. Tomasz Bzdyra (Dobermany)35,50
10. Szymon Pietryga (TG Power)35,33

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Artur Bubel (Demons)11,50
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,32
3. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,10
4. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)10,61
5. Michał Winkler (Jaworzno)10,58
6. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)10,57
7. Robert Białkowski (Dobermany)10,05
8. Wojciech Kampa (TG Power)9,92
9. Paweł Juraszek (Budsar)9,82
10. Karol Chamera (Green Peas)9,08

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,44
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,17
3. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )6,00
4. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)5,68
5. Karol Chamera (Green Peas)5,58
6. Mateusz Zieliński (TG Power)4,83
7. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,67
8. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,53
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,38
10. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )4,28

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)3,06
2. Robert Rojek (Dobermany)3,00
3. Szymon Sazanów (Budsar)2,61
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,53
5. Karol Chamera (Green Peas)2,42
6. Adrian Wilk (Demons)2,21
7. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )2,21
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,17
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,14
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,09

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Wojciech Kampa (TG Power)1,58
2. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
3. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,25
4. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
5. Marcin Palicki (Green Peas)1,13
6. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,11
7. Artur Doktorczyk (Atomic)1,05
8. Mateusz Pycia (Dobermany)1,05
9. Patryk Pi±tkowski (Green Peas)1,00
10. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )0,94

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)4,33
2. Karol Chamera (Green Peas)4,33
3. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )4,33
4. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
5. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )4,11
6. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,00
7. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )3,79
8. Mateusz Zieliński (TG Power)3,58
9. Robert Rojek (Dobermany)3,38
10. Dawid Gruca (Dobermany)3,17

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)59,3%
2. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)53,8%
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
5. Przemysław Hauzer* (Demons)51,1%
6. Karol Chamera (Green Peas)50,3%
7. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)49,4%
9. Wojciech Kampa (TG Power)49,1%
10. Artur Bubel (Demons)48,8%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Adamczyk (Demons)47,4%
2. Karol Chamera (Green Peas)43,9%
3. Adrian Wilk (Demons)43,1%
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,1%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,9%
6. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)39,8%
7. Arkadiusz Łokociejewski (Budsar)39,0%
8. Mikołaj Parkietny (TG Power)37,7%
9. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)37,3%
10. Grzegorz Kurek (Atomic)37,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)78,1%
3. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
4. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)77,3%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)76,0%
6. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)72,0%
7. Marek Palej (Green Peas)71,0%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)70,6%
9. Mateusz Zieliński (TG Power)67,4%
10. Artur Bubel (Demons)66,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
3. Michał Kocy (Dobermany)3,00
4. Adam Marchacz (Drim Tim)3,00
5. Maciej G±ciarz (Atomic)2,00
6. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)2,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
8. Jakub Lulko (Wielka Ki¶ć )2,00
9. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
10. Krzysztof Ziaja (TG Power)2,00
11. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
12. Robert Białkowski (Dobermany)1,00
13. Michał Błędowski (W¶ciekłe Psy)1,00
14. Artur Bubel (Demons)1,00
15. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
16. Szymon Kampa (Drim Tim)1,00
17. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
18. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
19. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
20. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
21. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
22. Artur Lewicki (Demons)1,00
23. Tomasz Milewski (Budsar)1,00
24. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
25. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
26. Marek Palej (Green Peas)1,00
27. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
28. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
29. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
30. Arkadiusz* Pokorski (Dobermany)1,00
31. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
32. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
33. Andrzej Sass (Atomic)1,00
34. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
35. Robert Wieczorek (TG Power)1,00
36. Adrian Wilk (Demons)1,00
37. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
38. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)