Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )22,25
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)21,80
3. Artur Bubel (Demons)21,60
4. Łukasz Adamczyk (Demons)20,00
5. Paweł Juraszek (Budsar)19,80
6. Wojciech Kampa (TG Power)19,00
7. Dominik Pietryga (TG Power)19,00
8. Tomasz Bzdyra (Dobermany)18,50
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)18,50
10. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)18,40

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Adamczyk (Demons)19,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,75
3. Przemysław ¦wierkowicz (Budsar)18,67
4. Tomasz Bzdyra (Dobermany)18,50
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)18,50
6. Mateusz Zieliński (TG Power)18,50
7. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )18,25
8. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)18,20
9. Dominik Pietryga (TG Power)17,33
10. Wojciech Kampa (TG Power)17,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Zieliński (TG Power)39,25
2. Mateusz Józefów (Jaworzno)39,00
3. Dominik Pietryga (TG Power)38,67
4. Łukasz Urba¶ (Jaworzno)38,67
5. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)38,00
6. Przemysław Pazoła (Jaworzno)38,00
7. Daniel Sergiel (Jaworzno)38,00
8. Michał Prokurat (Jaworzno)37,33
9. Karol Chamera (Green Peas)37,25
10. Michał Winkler (Jaworzno)37,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,80
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,75
3. Artur Bubel (Demons)11,00
4. Wojciech Kampa (TG Power)11,00
5. Paweł Juraszek (Budsar)10,60
6. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)10,20
7. Karol Chamera (Green Peas)10,00
8. Robert Białkowski (Dobermany)9,80
9. Michał Winkler (Jaworzno)9,67
10. Marcin Sowa (Wielka Ki¶ć )9,50

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)6,00
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)5,75
3. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)5,60
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,40
5. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )5,40
6. Dawid Gruca (Dobermany)5,00
7. Szymon Sazanów (Budsar)4,80
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,60
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,50
10. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,40

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Sazanów1. Szymon Sazanów (Budsar)3,80
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,40
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,25
4. Marcin Bartecki (Green Peas)3,00
5. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )3,00
6. Łukasz Urba¶ (Jaworzno)3,00
7. Karol Chamera (Green Peas)2,75
8. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,75
9. Przemysław Pazoła (Jaworzno)2,67
10. Robert Rojek (Dobermany)2,50

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Paweł Juraszek (Budsar)1,80
3. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,50
4. Mikołaj Parkietny (TG Power)1,33
5. Wojciech Kampa (TG Power)1,25
6. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)1,20
7. Mateusz Pycia (Dobermany)1,20
8. Waldemar Bastek (Green Peas)1,00
9. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )1,00
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)6,00
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)5,00
3. Mateusz Józefów (Jaworzno)4,50
4. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,20
5. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )4,00
6. Marcin Bartecki (Green Peas)3,80
7. Dawid Gruca (Dobermany)3,75
8. Mateusz Zieliński (TG Power)3,75
9. Szymon Pietryga (TG Power)3,67
10. Przemysław Hauzer* (Demons)3,60

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )54,7%
2. Mateusz Zieliński (TG Power)52,7%
3. Wojciech Kampa (TG Power)50,0%
4. Artur Bubel (Demons)47,8%
5. Paweł Juraszek (Budsar)47,6%
6. Krzysztof Krajewski (Budsar)43,1%
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)42,7%
8. Grzegorz Kurek (Atomic)41,5%
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)41,2%
10. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
3. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)1,00
4. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
5. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
7. Krzysztof Lis (Budsar)1,00
8. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
ZGP41:56Pia¶nikiwięcej»
(22-10-2017 10:20)
Longman75:45Zrywwięcej»
(22-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)
Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Budsar70:74Drim Timwięcej»
(22-10-2017 16:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
W¶ciekłe Psy73:59Atomicwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Jaworzno67:60Wielka Ki¶ć więcej»
(22-10-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)