Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
3. Karol Chamera (Green Peas)23,08
4. Artur Bubel (Demons)21,70
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,18
6. Robert Sgodzaj (Romus)21,15
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)20,33
8. Tomasz Gembus (Be Perfect)20,17
9. Sebastian Breguła (Romus)20,00
10. Wojciech Kampa (Demons)19,33

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Tomasz Gembus (Be Perfect)19,72
4. Sebastian Breguła (Romus)18,74
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
6. Robert Sgodzaj (Romus)18,46
7. Karol Chamera (Green Peas)18,00
8. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
9. Damian Szastak (Wataha)17,75
10. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,18

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Be Perfect)39,33
2. Karol Chamera (Green Peas)39,25
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
4. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
5. Artur Czempik (ZGP)38,53
6. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
7. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
8. Robert Sgodzaj (Romus)37,77
9. Jarosław Olesiński (Płomień)37,75
10. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Damian Nowak (Demons)13,67
2. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
5. Artur Bubel (Demons)11,50
6. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,32
8. Jarosław Urych (Longman)11,11
9. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,10
10. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,61

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)6,44
3. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,17
4. Jarosław Olesiński (Płomień)6,06
5. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
6. Paweł Zielony (Be Perfect)5,68
7. Karol Chamera (Green Peas)5,58
8. Mateusz Jagieła (Romus)5,33
9. Marcin Szatka (Zryw)5,33
10. Mateusz Zieliński (TG Power)4,83

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)4,94
2. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)3,11
3. Marcin Bartecki (Green Peas)3,06
4. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
5. Piotr Pazdan (Longman)2,93
6. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
7. Michał Dziadosz (Longman)2,83
8. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
9. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,63

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Michał Dziadosz (Longman)1,58
3. Wojciech Kampa (Demons)1,58
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
5. Jarosław Urych (Longman)1,28
6. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
7. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
8. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,13
9. Marcin Palicki (Green Peas)1,13
10. Artur Doktorczyk (Atomic)1,05

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
3. Marcin Bartecki (Green Peas)4,33
4. Karol Chamera (Green Peas)4,33
5. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
6. Marcin Szatka (Zryw)4,13
7. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,11
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
9. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,00
10. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)59,3%
3. Przemysław Komendarski (Płomień)54,7%
4. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
5. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)53,8%
6. Jan Lubos (Monstars)53,1%
7. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
9. Karol Chamera (Green Peas)50,3%
10. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Adamczyk (Demons)47,4%
2. Karol Chamera (Green Peas)43,9%
3. Adrian Wilk (Demons)43,1%
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,1%
5. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,9%
7. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)39,8%
8. Damian Szastak (Wataha)38,7%
9. Mikołaj Parkietny (TG Power)37,7%
10. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)78,1%
5. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)77,3%
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)76,0%
8. Sebastian Breguła (Romus)73,7%
9. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)72,6%
10. Filip Zemrzycki (Be Perfect)72,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
4. Sebastian Breguła (Romus)3,00
5. Michał Kocy (Dobermany)3,00
6. Przemysław Komendarski (Płomień)3,00
7. Adam Marchacz (Drim Tim)3,00
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
9. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
10. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
11. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)2,00
12. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
13. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
14. Jakub Lulko (Wielka Kiść )2,00
15. Rafał Nowak (Zryw)2,00
16. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
17. Krzysztof Ziaja (ZGP)2,00
18. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
19. Michał Błędowski (Be Perfect)1,00
20. Artur Bubel (Demons)1,00
21. Marek Bury (Se Gramy)1,00
22. Marcin Czyż (Romus)1,00
23. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
24. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
25. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
26. Wojciech Kampa (Demons)1,00
27. Szymon Kampa (Romus)1,00
28. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
29. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
30. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
31. Łukasz Klasa (Płomień)1,00
32. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
33. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
34. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
35. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
36. Artur Lewicki (Demons)1,00
37. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
38. Tomasz Milewski (Dobermany)1,00
39. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
40. Damian Nowak (Demons)1,00
41. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
42. Marek Palej (Green Peas)1,00
43. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
44. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
45. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
46. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
47. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
48. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
49. Maciej Preidl (Longman)1,00
50. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
51. Andrzej Sass (Atomic)1,00
52. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
53. Marek Suliński (Zryw)1,00
54. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
55. Piotr Świercz (Longman)1,00
56. Robert Wieczorek (Olimpia)1,00
57. Adrian Wilk (Demons)1,00
58. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
59. Paweł Zielony (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)