Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)27,00
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)27,00
3. Wojciech Trałka (Zryw)25,67
4. Robert Sgodzaj (Romus)22,50
5. Damian Nowak (Wataha)22,33
6. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )22,25
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)21,80
8. Artur Bubel (Demons)21,60
9. Jarosław Urych (Longman)21,60
10. Marcin Wiśniewski (Monstars)20,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)29,67
2. Robert Sgodzaj (Romus)25,00
3. Sebastian Breguła (Romus)22,80
4. Paweł Loedl (Se Gramy)22,00
5. Wojciech Trałka (Zryw)22,00
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,75
7. Michał Broda (Płomień)20,50
8. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,00
9. Artur Czempik (ZGP)19,80
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)19,50

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)41,20
2. Sebastian Breguła (Romus)41,00
3. Robert Sgodzaj (Romus)41,00
4. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)40,00
5. Paweł Loedl (Se Gramy)40,00
6. Mateusz Zieliński (TG Power)39,25
7. Tomasz Cichoń (ZGP)39,00
8. Mateusz Józefów (Jaworzno)39,00
9. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)39,00
10. Adam Szabatowski (Piaśniki)38,75

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)14,67
2. Jarosław Urych (Longman)14,60
3. Damian Nowak (Wataha)13,33
4. Bartłomiej Światowski (ZGP)12,00
5. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,80
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,75
7. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)11,50
8. Artur Bubel (Demons)11,00
9. Wojciech Kampa (TG Power)11,00
10. Paweł Juraszek (Budsar)10,60

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)11,67
2. Jarosław Olesiński (Monstars)7,00
3. Paweł Loedl (Se Gramy)6,33
4. Karol Chamera (Green Peas)6,00
5. Daniel Sergiel (Jaworzno)5,75
6. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)5,60
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,40
8. Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść )5,40
9. Artur Czempik (ZGP)5,00
10. Dawid Gruca (Dobermany)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)6,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,67
3. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)4,00
4. Szymon Sazanów (Budsar)3,80
5. Piotr Pazdan (Longman)3,75
6. Goran Tomanić (Se Gramy)3,67
7. Robert Sgodzaj (Romus)3,50
8. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,50
9. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,40
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,25

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)2,67
2. Mateusz Jagieła (Romus)2,00
3. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)2,00
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
5. Paweł Juraszek (Budsar)1,80
6. Jarosław Urych (Longman)1,80
7. Paweł Kruglik (Płomień)1,67
8. Wojciech Trałka (Zryw)1,67
9. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,50
10. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wierzbicki1. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)7,00
2. Karol Chamera (Green Peas)6,00
3. Beniamin Włodarczyk (Wataha)5,33
4. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)5,25
5. Artur Czempik (ZGP)5,20
6. Mateusz Jagieła (Romus)5,00
7. Daniel Sergiel (Jaworzno)5,00
8. Marcin Szatka (Zryw)5,00
9. Mateusz Józefów (Jaworzno)4,50
10. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)4,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)59,7%
2. Wojciech Trałka (Zryw)58,0%
3. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )54,7%
4. Mateusz Zieliński (TG Power)52,7%
5. Wojciech Kampa (TG Power)50,0%
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)50,0%
7. Artur Bubel (Demons)47,8%
8. Paweł Juraszek (Budsar)47,6%
9. Wojciech Pietras (Płomień)46,3%
10. Sebastian Breguła (Romus)45,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
3. Sebastian Breguła (Romus)1,00
4. Marcin Czyż (Romus)1,00
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
6. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
7. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
8. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)1,00
9. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,00
10. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
11. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
12. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
13. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
14. Krzysztof Lis (Budsar)1,00
15. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
16. Rafał Nowak (Zryw)1,00
17. Damian Nowak (Wataha)1,00
18. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
19. Maciej Preidl (Longman)1,00
20. Goran Tomanić (Se Gramy)1,00
21. Krzysztof Ziaja (Killa Bees)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
ZGP41:56Piaśnikiwięcej»
(22-10-2017 10:20)
Longman75:45Zrywwięcej»
(22-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)
Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Budsar70:74Drim Timwięcej»
(22-10-2017 16:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
Wściekłe Psy73:59Atomicwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Jaworzno67:60Wielka Kiść więcej»
(22-10-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)