Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2017/18) - 1. Liga

Kolejka 1 (2017-09-17)

W¶ciekłe Psy-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(17-09-2017 11:40)
TG Power-:-Dobermanywięcej»
(17-09-2017 13:00)
Budsar Zabrze-:-Jaworzno Squadwięcej»
(17-09-2017 14:30)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-09-2017 16:00)
Green Peas-:-Basketball Demonswięcej»
(17-09-2017 17:30)
Drim Tim -:-Gwiezdno Flotawięcej»
(17-09-2017 19:00)

Kolejka 2 (2017-09-24)

Dobermany-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(24-09-2017 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Budsar Zabrzewięcej»
(24-09-2017 13:00)
Jaworzno Squad-:-Green Peaswięcej»
(24-09-2017 14:30)
Rybnik Team-:-TG Powerwięcej»
(24-09-2017 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Basketball Demonswięcej»
(24-09-2017 17:30)
Drim Tim -:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-09-2017 19:00)

Kolejka 3 (2017-10-01)

Basketball Demons-:-Jaworzno Squadwięcej»
(01-10-2017 11:40)
Budsar Zabrze-:-Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Green Peas-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(01-10-2017 14:30)
TG Power-:-Drim Tim więcej»
(01-10-2017 16:00)
Atomic Sosnowiec-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy-:-Rybnik Teamwięcej»
(01-10-2017 19:00)

Kolejka 4 (2017-10-15)

Atomic Sosnowiec-:-TG Powerwięcej»
(15-10-2017 11:40)
Rybnik Team-:-Budsar Zabrzewięcej»
(15-10-2017 13:00)
Drim Tim -:-W¶ciekłe Psywięcej»
(15-10-2017 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Jaworzno Squadwięcej»
(15-10-2017 16:00)
Dobermany-:-Green Peaswięcej»
(15-10-2017 17:30)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Basketball Demonswięcej»
(15-10-2017 19:00)

Kolejka 5 (2017-10-22)

Jaworzno Squad-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(22-10-2017 11:40)
W¶ciekłe Psy-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2017 13:00)
TG Power-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze-:-Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Basketball Demons-:-Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Green Peas-:-Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)

Kolejka 6 (2017-10-29)

TG Power-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(29-10-2017 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(29-10-2017 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Drim Tim -:-Green Peaswięcej»
(29-10-2017 16:00)
Rybnik Team-:-Basketball Demonswięcej»
(29-10-2017 17:30)
Dobermany-:-Jaworzno Squadwięcej»
(29-10-2017 19:00)

Kolejka 7 (2017-11-05)

Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Dobermanywięcej»
(05-11-2017 11:40)
Jaworzno Squad-:-Rybnik Teamwięcej»
(05-11-2017 13:00)
Green Peas-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(05-11-2017 14:30)
Budsar Zabrze-:-TG Powerwięcej»
(05-11-2017 16:00)
Basketball Demons-:-Drim Tim więcej»
(05-11-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(05-11-2017 19:00)

Kolejka 8 (2017-11-12)

Atomic Sosnowiec-:-Basketball Demonswięcej»
(12-11-2017 11:40)
Rybnik Team-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(12-11-2017 13:00)
TG Power-:-Green Peaswięcej»
(12-11-2017 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Dobermanywięcej»
(12-11-2017 16:00)
Drim Tim -:-Jaworzno Squadwięcej»
(12-11-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(12-11-2017 19:00)

Kolejka 9 (2017-11-19)

Basketball Demons-:-TG Powerwięcej»
(19-11-2017 11:40)
Budsar Zabrze-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2017 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Drim Tim więcej»
(19-11-2017 14:30)
Green Peas-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(19-11-2017 16:00)
Jaworzno Squad-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(19-11-2017 17:30)
Dobermany-:-Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2017 19:00)

Kolejka 10 (2017-12-03)

Atomic Sosnowiec-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(03-12-2017 11:40)
TG Power-:-Jaworzno Squadwięcej»
(03-12-2017 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Basketball Demonswięcej»
(03-12-2017 14:30)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(03-12-2017 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Rybnik Teamwięcej»
(03-12-2017 17:30)
Drim Tim -:-Dobermanywięcej»
(03-12-2017 19:00)

Kolejka 11 (2017-12-10)

Jaworzno Squad-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(10-12-2017 11:40)
Basketball Demons-:-Budsar Zabrzewięcej»
(10-12-2017 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-TG Powerwięcej»
(10-12-2017 14:30)
Rybnik Team-:-Drim Tim więcej»
(10-12-2017 16:00)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2017 17:30)
Dobermany-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2017 19:00)

Kolejka 12 (2017-12-17)

Gwiezdno Flota-:-Drim Tim więcej»
(17-12-2017 11:40)
Rybnik Team-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(17-12-2017 13:00)
Jaworzno Squad-:-Budsar Zabrzewięcej»
(17-12-2017 14:30)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(17-12-2017 16:00)
Dobermany-:-TG Powerwięcej»
(17-12-2017 17:30)
Basketball Demons-:-Green Peaswięcej»
(17-12-2017 19:00)

Kolejka 13 (2018-01-07)

Basketball Demons-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)
Green Peas-:-Jaworzno Squadwięcej»
(07-01-2018 13:00)
Budsar Zabrze-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(07-01-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy-:-Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
TG Power-:-Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec-:-Drim Tim więcej»
(07-01-2018 19:00)

Kolejka 14 (2018-01-21)

Drim Tim -:-TG Powerwięcej»
(21-01-2018 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Green Peaswięcej»
(21-01-2018 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(21-01-2018 14:30)
Rybnik Team-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(21-01-2018 16:00)
Jaworzno Squad-:-Basketball Demonswięcej»
(21-01-2018 17:30)
Dobermany-:-Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)

Kolejka 15 (2018-01-28)

W¶ciekłe Psy-:-Drim Tim więcej»
(28-01-2018 11:40)
Jaworzno Squad-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(28-01-2018 13:00)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2018 14:30)
Green Peas-:-Dobermanywięcej»
(28-01-2018 16:00)
Basketball Demons-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(28-01-2018 17:30)
TG Power-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(28-01-2018 19:00)

Kolejka 16 (2018-02-11)

Drim Tim -:-Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Jaworzno Squadwięcej»
(11-02-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(11-02-2018 14:30)
Gwiezdno Flota-:-TG Powerwięcej»
(11-02-2018 16:00)
Dobermany-:-Basketball Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)

Kolejka 18 (2018-02-18)

Gwiezdno Flota-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
Drim Tim -:-Basketball Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Dobermany-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(18-02-2018 14:30)
Rybnik Team-:-Jaworzno Squadwięcej»
(18-02-2018 16:00)
Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
TG Power-:-Budsar Zabrzewięcej»
(18-02-2018 19:00)

Kolejka 19 (2018-02-25)

Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Rybnik Teamwięcej»
(25-02-2018 11:40)
Budsar Zabrze-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(25-02-2018 13:00)
Green Peas-:-TG Powerwięcej»
(25-02-2018 14:30)
Basketball Demons-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(25-02-2018 16:00)
Dobermany-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(25-02-2018 17:30)
Jaworzno Squad-:-Drim Tim więcej»
(25-02-2018 19:00)

Kolejka 17 (2018-03-04)

Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(04-03-2018 11:40)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-03-2018 13:00)
Jaworzno Squad-:-Dobermanywięcej»
(04-03-2018 14:30)
Basketball Demons-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-03-2018 16:00)
Green Peas-:-Drim Tim więcej»
(04-03-2018 17:30)
W¶ciekłe Psy-:-TG Powerwięcej»
(04-03-2018 19:00)

Kolejka 20 (2018-03-11)

Atomic Sosnowiec-:-Jaworzno Squadwięcej»
(11-03-2018 11:40)
TG Power-:-Basketball Demonswięcej»
(11-03-2018 13:00)
Rybnik Team-:-Dobermanywięcej»
(11-03-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy-:-Green Peaswięcej»
(11-03-2018 16:00)
Drim Tim -:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(11-03-2018 17:30)
Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(11-03-2018 19:00)

Kolejka 21 (2018-03-18)

Dobermany-:-Drim Tim więcej»
(18-03-2018 11:40)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(18-03-2018 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-03-2018 14:30)
Basketball Demons-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(18-03-2018 16:00)
Green Peas-:-Budsar Zabrzewięcej»
(18-03-2018 17:30)
Jaworzno Squad-:-TG Powerwięcej»
(18-03-2018 19:00)

Kolejka 22 (2018-03-25)

Gwiezdno Flota-:-Green Peaswięcej»
(25-03-2018 11:40)
Drim Tim -:-Rybnik Teamwięcej»
(25-03-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dobermanywięcej»
(25-03-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy-:-Jaworzno Squadwięcej»
(25-03-2018 16:00)
Budsar Zabrze-:-Basketball Demonswięcej»
(25-03-2018 17:30)
TG Power-:-Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(25-03-2018 19:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)