Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2017/18) - 1. Liga

Kolejka 22 (2018-03-25)

Gwiezdno Flota51:58Green Peaswięcej»
(25-03-2018 11:40)
Drim Tim 79:89Rybnik Teamwięcej»
(25-03-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec58:64Dobermanywięcej»
(25-03-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy56:57Jaworzno Squadwięcej»
(25-03-2018 16:00)
Budsar Zabrze52:75Basketball Demonswięcej»
(25-03-2018 17:30)
TG Power0:20Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(25-03-2018 19:00)

Kolejka 21 (2018-03-18)

Dobermany56:82Drim Tim więcej»
(18-03-2018 11:40)
Rybnik Team59:61Gwiezdno Flotawięcej»
(18-03-2018 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice53:66Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-03-2018 14:30)
Basketball Demons57:49W¶ciekłe Psywięcej»
(18-03-2018 16:00)
Green Peas65:70Budsar Zabrzewięcej»
(18-03-2018 17:30)
Jaworzno Squad20:0TG Powerwięcej»
(18-03-2018 19:00)

Kolejka 20 (2018-03-11)

Atomic Sosnowiec65:57Jaworzno Squadwięcej»
(11-03-2018 11:40)
TG Power0:20Basketball Demonswięcej»
(11-03-2018 13:00)
Rybnik Team76:66Dobermanywięcej»
(11-03-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy74:73Green Peaswięcej»
(11-03-2018 16:00)
Drim Tim 79:44Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(11-03-2018 17:30)
Gwiezdno Flota75:43Budsar Zabrzewięcej»
(11-03-2018 19:00)

Kolejka 17 (2018-03-04)

Wielka Ki¶ć Gliwice54:69Gwiezdno Flotawięcej»
(04-03-2018 11:40)
Budsar Zabrze0:20Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-03-2018 13:00)
Jaworzno Squad66:46Dobermanywięcej»
(04-03-2018 14:30)
Basketball Demons52:63Rybnik Teamwięcej»
(04-03-2018 16:00)
Green Peas48:44Drim Tim więcej»
(04-03-2018 17:30)
W¶ciekłe Psy20:0TG Powerwięcej»
(04-03-2018 19:00)

Kolejka 19 (2018-02-25)

Wielka Ki¶ć Gliwice48:55Rybnik Teamwięcej»
(25-02-2018 11:40)
Budsar Zabrze53:61W¶ciekłe Psywięcej»
(25-02-2018 13:00)
Green Peas51:48TG Powerwięcej»
(25-02-2018 14:30)
Basketball Demons71:54Atomic Sosnowiecwięcej»
(25-02-2018 16:00)
Dobermany49:66Gwiezdno Flotawięcej»
(25-02-2018 17:30)
Jaworzno Squad58:82Drim Tim więcej»
(25-02-2018 19:00)

Kolejka 18 (2018-02-18)

Gwiezdno Flota71:59W¶ciekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
Drim Tim 20:0Basketball Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Dobermany56:57Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(18-02-2018 14:30)
Rybnik Team76:63Jaworzno Squadwięcej»
(18-02-2018 16:00)
Atomic Sosnowiec61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
TG Power101:72Budsar Zabrzewięcej»
(18-02-2018 19:00)

Kolejka 16 (2018-02-11)

Drim Tim 20:0Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice65:51Jaworzno Squadwięcej»
(11-02-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec71:74W¶ciekłe Psywięcej»
(11-02-2018 14:30)
Gwiezdno Flota82:74TG Powerwięcej»
(11-02-2018 16:00)
Dobermany59:57Basketball Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)

Kolejka 15 (2018-01-28)

W¶ciekłe Psy71:96Drim Tim więcej»
(28-01-2018 11:40)
Jaworzno Squad55:65Gwiezdno Flotawięcej»
(28-01-2018 13:00)
Budsar Zabrze61:97Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2018 14:30)
Green Peas65:68Dobermanywięcej»
(28-01-2018 16:00)
Basketball Demons73:64Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(28-01-2018 17:30)
TG Power85:64Atomic Sosnowiecwięcej»
(28-01-2018 19:00)

Kolejka 14 (2018-01-21)

Drim Tim 77:62TG Powerwięcej»
(21-01-2018 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice54:71Green Peaswięcej»
(21-01-2018 13:00)
Gwiezdno Flota58:72Atomic Sosnowiecwięcej»
(21-01-2018 14:30)
Rybnik Team69:73W¶ciekłe Psywięcej»
(21-01-2018 16:00)
Jaworzno Squad58:57Basketball Demonswięcej»
(21-01-2018 17:30)
Dobermany79:52Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)

Kolejka 13 (2018-01-07)

Basketball Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)
Green Peas77:47Jaworzno Squadwięcej»
(07-01-2018 13:00)
Budsar Zabrze45:64Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(07-01-2018 14:30)
W¶ciekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec53:60Drim Tim więcej»
(07-01-2018 19:00)

Kolejka 12 (2017-12-17)

Gwiezdno Flota51:72Drim Tim więcej»
(17-12-2017 11:40)
Rybnik Team79:70Atomic Sosnowiecwięcej»
(17-12-2017 13:00)
Jaworzno Squad64:65Budsar Zabrzewięcej»
(17-12-2017 14:30)
Wielka Ki¶ć Gliwice62:67W¶ciekłe Psywięcej»
(17-12-2017 16:00)
Dobermany55:50TG Powerwięcej»
(17-12-2017 17:30)
Basketball Demons64:53Green Peaswięcej»
(17-12-2017 19:00)

Kolejka 11 (2017-12-10)

Jaworzno Squad51:60W¶ciekłe Psywięcej»
(10-12-2017 11:40)
Basketball Demons92:64Budsar Zabrzewięcej»
(10-12-2017 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice57:85TG Powerwięcej»
(10-12-2017 14:30)
Rybnik Team75:54Drim Tim więcej»
(10-12-2017 16:00)
Green Peas71:80Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2017 17:30)
Dobermany41:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2017 19:00)

Kolejka 10 (2017-12-03)

Atomic Sosnowiec48:58Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(03-12-2017 11:40)
TG Power75:60Jaworzno Squadwięcej»
(03-12-2017 13:00)
W¶ciekłe Psy70:91Basketball Demonswięcej»
(03-12-2017 14:30)
Budsar Zabrze73:76Green Peaswięcej»
(03-12-2017 16:00)
Gwiezdno Flota68:62Rybnik Teamwięcej»
(03-12-2017 17:30)
Drim Tim 66:54Dobermanywięcej»
(03-12-2017 19:00)

Kolejka 9 (2017-11-19)

Basketball Demons73:77TG Powerwięcej»
(19-11-2017 11:40)
Budsar Zabrze72:73Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2017 13:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice56:94Drim Tim więcej»
(19-11-2017 14:30)
Green Peas65:54W¶ciekłe Psywięcej»
(19-11-2017 16:00)
Jaworzno Squad54:66Atomic Sosnowiecwięcej»
(19-11-2017 17:30)
Dobermany49:74Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2017 19:00)

Kolejka 8 (2017-11-12)

Atomic Sosnowiec69:75Basketball Demonswięcej»
(12-11-2017 11:40)
Rybnik Team98:58Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(12-11-2017 13:00)
TG Power0:20Green Peaswięcej»
(12-11-2017 14:30)
Gwiezdno Flota57:73Dobermanywięcej»
(12-11-2017 16:00)
Drim Tim 74:67Jaworzno Squadwięcej»
(12-11-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy81:77Budsar Zabrzewięcej»
(12-11-2017 19:00)

Kolejka 7 (2017-11-05)

Wielka Ki¶ć Gliwice53:67Dobermanywięcej»
(05-11-2017 11:40)
Jaworzno Squad48:66Rybnik Teamwięcej»
(05-11-2017 13:00)
Green Peas61:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(05-11-2017 14:30)
Budsar Zabrze82:60TG Powerwięcej»
(05-11-2017 16:00)
Basketball Demons57:65Drim Tim więcej»
(05-11-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy59:72Gwiezdno Flotawięcej»
(05-11-2017 19:00)

Kolejka 6 (2017-10-29)

TG Power67:84W¶ciekłe Psywięcej»
(29-10-2017 11:40)
Gwiezdno Flota69:64Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(29-10-2017 13:00)
Atomic Sosnowiec68:59Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Drim Tim 82:77Green Peaswięcej»
(29-10-2017 16:00)
Rybnik Team50:54Basketball Demonswięcej»
(29-10-2017 17:30)
Dobermany51:63Jaworzno Squadwięcej»
(29-10-2017 19:00)

Kolejka 5 (2017-10-22)

Jaworzno Squad67:60Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(22-10-2017 11:40)
W¶ciekłe Psy73:59Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2017 13:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze70:74Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Basketball Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)

Kolejka 4 (2017-10-15)

Atomic Sosnowiec71:60TG Powerwięcej»
(15-10-2017 11:40)
Rybnik Team69:53Budsar Zabrzewięcej»
(15-10-2017 13:00)
Drim Tim 58:50W¶ciekłe Psywięcej»
(15-10-2017 14:30)
Gwiezdno Flota60:48Jaworzno Squadwięcej»
(15-10-2017 16:00)
Dobermany57:53Green Peaswięcej»
(15-10-2017 17:30)
Wielka Ki¶ć Gliwice57:67Basketball Demonswięcej»
(15-10-2017 19:00)

Kolejka 3 (2017-10-01)

Basketball Demons56:40Jaworzno Squadwięcej»
(01-10-2017 11:40)
Budsar Zabrze50:54Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Green Peas70:52Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(01-10-2017 14:30)
TG Power64:72Drim Tim więcej»
(01-10-2017 16:00)
Atomic Sosnowiec65:50Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy72:67Rybnik Teamwięcej»
(01-10-2017 19:00)

Kolejka 2 (2017-09-24)

Dobermany69:54W¶ciekłe Psywięcej»
(24-09-2017 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice49:57Budsar Zabrzewięcej»
(24-09-2017 13:00)
Jaworzno Squad54:58Green Peaswięcej»
(24-09-2017 14:30)
Rybnik Team85:79TG Powerwięcej»
(24-09-2017 16:00)
Gwiezdno Flota61:72Basketball Demonswięcej»
(24-09-2017 17:30)
Drim Tim 68:51Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-09-2017 19:00)

Kolejka 1 (2017-09-17)

W¶ciekłe Psy73:53Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(17-09-2017 11:40)
TG Power47:62Dobermanywięcej»
(17-09-2017 13:00)
Budsar Zabrze81:65Jaworzno Squadwięcej»
(17-09-2017 14:30)
Atomic Sosnowiec58:66Rybnik Teamwięcej»
(17-09-2017 16:00)
Green Peas62:59Basketball Demonswięcej»
(17-09-2017 17:30)
Drim Tim 63:36Gwiezdno Flotawięcej»
(17-09-2017 19:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)