Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)24,20
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,40
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)22,00
4. Michał Dziadosz (Longman)19,00
5. Łukasz Klasa (Płomień)19,00
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)18,00
7. Mateusz Jagieła (Romus)17,25
8. Artur Bubel (Demons)16,50
9. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)16,00
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)15,29

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,40
2. Łukasz Klasa (Płomień)21,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,80
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)17,71
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,00
6. Sebastian Breguła (Romus)16,00
7. Artur Bubel (Demons)14,50
8. Mateusz Jagieła (Romus)14,50
9. Marcin Bartecki (Green Peas)14,00
10. Karol Chamera (Green Peas)14,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)45,00
2. Marek Palej (Green Peas)45,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)44,00
4. Paweł Zielony (Be Perfect)40,00
5. Jarosław Olesiński (Płomień)39,67
6. Mateusz Jagieła (Romus)38,75
7. Sebastian Kałuża (Be Perfect)38,50
8. Mateusz Pycia (Dobermany)38,50
9. Michał Dziadosz (Longman)38,00
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)37,60

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)12,50
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)12,00
3. Michał Dziadosz (Longman)11,50
4. Marcin Palicki (Green Peas)11,00
5. Sebastian Breguła (Romus)10,00
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)10,00
7. Mateusz Jagieła (Romus)9,50
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,33
9. Adam Marchacz (Drim Tim)9,33
10. Waldemar Bastek (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Jarosław Olesiński (Płomień)6,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)5,00
4. Łukasz Adamczyk (Demons)4,57
5. Maciej Gąciarz (Atomic)4,00
6. Mateusz Jagieła (Romus)4,00
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,00
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,67
9. Sebastian Kałuża (Be Perfect)3,50
10. Mateusz Pycia (Dobermany)3,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)7,00
2. Jarosław Olesiński (Płomień)5,67
3. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
5. Michał Dziadosz (Longman)2,50
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,33
7. Grzegorz Zawierucha (Demons)2,29
8. Artur Lewicki (Demons)2,17
9. Łukasz Adamczyk (Demons)2,00
10. Karol Chamera (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
2. Mateusz Pycia (Dobermany)2,00
3. Artur Doktorczyk (Atomic)1,50
4. Radosław Szmal (Atomic)1,50
5. Mateusz Jagieła (Romus)1,25
6. Jarosław Urych (Longman)1,25
7. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,00
8. Karol Chamera (Green Peas)1,00
9. Michał Dziadosz (Longman)1,00
10. Sebastian Kałuża (Be Perfect)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
2. Karol Chamera (Green Peas)5,00
3. Mateusz Jagieła (Romus)4,25
4. Marek Palej (Green Peas)4,00
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,17
6. Michał Dziadosz (Longman)3,00
7. Tomasz Gembus (Be Perfect)3,00
8. Michał Kocy (Dobermany)3,00
9. Przemysław Komendarski (Płomień)3,00
10. Radosław Szmal (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)52,8%
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)49,3%
4. Artur Bubel (Demons)49,0%
5. Łukasz Klasa (Płomień)48,5%
6. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,1%
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)46,3%
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)43,3%
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)42,1%
10. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)40,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Mateusz Bański (Longman)1,00
2. Sebastian Breguła (Romus)1,00
3. Łukasz Dudek (Demons)1,00
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
5. Przemysław Komendarski (Płomień)1,00
6. Maciej Kotynia (Demons)1,00
7. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00
8. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)