Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)24,20
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,40
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)22,00
4. Michał Dziadosz (Longman)19,00
5. Marcin Granda (Płomień)19,00
6. Łukasz Klasa (Monstars)19,00
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)18,00
8. Mateusz Jagieła (Romus)17,25
9. Marcin Wi¶niewski (Monstars)17,00
10. Artur Bubel (Demons)16,50

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,40
2. Łukasz Klasa (Monstars)21,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,80
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)17,71
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,00
6. Sebastian Breguła (Romus)16,00
7. Marcin Wi¶niewski (Monstars)15,75
8. Marcin Granda (Płomień)15,00
9. Artur Bubel (Demons)14,50
10. Mateusz Jagieła (Romus)14,50

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)45,00
2. Marek Palej (Green Peas)45,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)44,00
4. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)40,00
5. Jarosław Olesiński (Monstars)39,67
6. Mateusz Jagieła (Romus)38,75
7. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)38,50
8. Mateusz Pycia (Dobermany)38,50
9. Michał Dziadosz (Longman)38,00
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)37,60

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)12,50
2. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)12,00
3. Michał Dziadosz (Longman)11,50
4. Marcin Palicki (Green Peas)11,00
5. Sebastian Breguła (Romus)10,00
6. Arkadiusz* Pokorski (Dobermany)10,00
7. Mateusz Jagieła (Romus)9,50
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,33
9. Adam Marchacz (Drim Tim)9,33
10. Waldemar Bastek (Green Peas)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)6,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)5,00
4. Łukasz Adamczyk (Demons)4,57
5. Maciej G±ciarz (Atomic)4,00
6. Mateusz Jagieła (Romus)4,00
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,00
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,67
9. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,50
10. Mateusz Pycia (Dobermany)3,50

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)7,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)5,67
3. Maciej G±ciarz (Atomic)3,00
4. Szymon Grabarek (Dobermany)3,00
5. Piotr Pazdan (Longman)3,00
6. Wojciech ¦witała (Romus)3,00
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
8. Michał Dziadosz (Longman)2,50
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,33
10. Grzegorz Zawierucha (Demons)2,29

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
2. Mateusz Pycia (Dobermany)2,00
3. Artur Doktorczyk (Atomic)1,50
4. Radosław Szmal (Atomic)1,50
5. Mateusz Jagieła (Romus)1,25
6. Jarosław Urych (Longman)1,25
7. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,00
8. Karol Chamera (Green Peas)1,00
9. Michał Dziadosz (Longman)1,00
10. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
2. Karol Chamera (Green Peas)5,00
3. Szymon Grabarek (Dobermany)5,00
4. Mateusz Jagieła (Romus)4,25
5. Marek Palej (Green Peas)4,00
6. Robert Rojek (Dobermany)4,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,17
8. Michał Dziadosz (Longman)3,00
9. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)3,00
10. Michał Kocy (Dobermany)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)52,8%
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)49,3%
4. Artur Bubel (Demons)49,0%
5. Łukasz Klasa (Monstars)48,5%
6. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,1%
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)46,3%
8. Marcin Wi¶niewski (Monstars)44,0%
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)43,3%
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)42,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Mateusz Bański (Monstars)1,00
2. Sebastian Breguła (Romus)1,00
3. Łukasz Dudek (Demons)1,00
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
5. Przemysław Komendarski (Monstars)1,00
6. Maciej Kotynia (Demons)1,00
7. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00
8. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)