Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga - o miejsce 3

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)19,00
2. Mateusz Jagieła (Romus)17,25
3. Sebastian Breguła (Romus)14,00
4. Jarosław Urych (Longman)13,75
5. Robert Sgodzaj (Romus)11,00
6. Piotr Świercz (Longman)10,00
7. Marek Kubas (Romus)7,50
8. Tomasz Oczadły (Romus)7,33
9. Wojciech Świtała (Romus)6,00
10. Maciej Walerowicz (Romus)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Sebastian Breguła (Romus)16,00
2. Mateusz Jagieła (Romus)14,50
3. Piotr Świercz (Longman)12,25
4. Robert Sgodzaj (Romus)12,00
5. Marek Kubas (Romus)10,25
6. Michał Dziadosz (Longman)9,50
7. Szymon Kurdziel (Longman)8,50
8. Jarosław Urych (Longman)8,25
9. Jarosław Koźmiński (Longman)7,67
10. Maciej Walerowicz (Romus)7,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Jagieła (Romus)38,75
2. Michał Dziadosz (Longman)38,00
3. Robert Sgodzaj (Romus)37,50
4. Sebastian Breguła (Romus)33,75
5. Marek Kubas (Romus)33,75
6. Piotr Świercz (Longman)33,50
7. Maciej Walerowicz (Romus)32,50
8. Jarosław Urych (Longman)29,75
9. Wojciech Świtała (Romus)28,50
10. Łukasz Urych (Longman)26,25

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)11,50
2. Sebastian Breguła (Romus)10,00
3. Mateusz Jagieła (Romus)9,50
4. Robert Sgodzaj (Romus)9,00
5. Jarosław Urych (Longman)9,00
6. Jarosław Koźmiński (Longman)5,00
7. Marek Kubas (Romus)5,00
8. Szymon Kurdziel (Longman)3,50
9. Wojciech Świtała (Romus)3,50
10. Piotr Pazdan (Longman)3,33

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Jagieła (Romus)4,00
2. Marek Kubas (Romus)3,00
3. Maciej Preidl (Longman)3,00
4. Jarosław Koźmiński (Longman)2,67
5. Michał Dziadosz (Longman)2,00
6. Robert Sgodzaj (Romus)2,00
7. Maciej Walerowicz (Romus)2,00
8. Szymon Kurdziel (Longman)1,75
9. Piotr Świercz (Longman)1,75
10. Wojciech Świtała (Romus)1,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piotr Pazdan (Longman)3,00
2. Wojciech Świtała (Romus)3,00
3. Michał Dziadosz (Longman)2,50
4. Mateusz Jagieła (Romus)2,00
5. Jarosław Koźmiński (Longman)2,00
6. Szymon Kurdziel (Longman)1,50
7. Maciej Walerowicz (Romus)1,50
8. Marcin Czyż (Romus)1,33
9. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
10. Maciej Preidl (Longman)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Jagieła (Romus)1,25
2. Jarosław Urych (Longman)1,25
3. Michał Dziadosz (Longman)1,00
4. Maciej Rotyński (Romus)0,50
5. Wojciech Świtała (Romus)0,50
6. Jarosław Koźmiński (Longman)0,33
7. Tomasz Oczadły (Romus)0,33
8. Piotr Pazdan (Longman)0,33
9. Sebastian Breguła (Romus)0,25
10. Andrzej Szczerek (Longman)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Jagieła (Romus)4,25
2. Michał Dziadosz (Longman)3,00
3. Sebastian Breguła (Romus)2,50
4. Robert Sgodzaj (Romus)2,50
5. Jarosław Koźmiński (Longman)2,33
6. Marek Kubas (Romus)2,25
7. Szymon Kurdziel (Longman)2,25
8. Piotr Świercz (Longman)2,00
9. Wojciech Świtała (Romus)2,00
10. Maciej Walerowicz (Romus)2,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Breguła (Romus)36,1%
2. Mateusz Jagieła (Romus)33,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Sebastian Breguła (Romus)1,00
2. Tomasz Oczadły (Romus)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)