Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga - o miejsce 3

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)18,93
2. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)18,43
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)15,94
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)13,87
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,32
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)12,32
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,07
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)12,00
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,60
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,57

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,94
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)14,05
3. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)13,00
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)12,26
5. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)11,91
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,82
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)11,42
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,35
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)11,07
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)10,26

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)34,75
2. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)34,39
3. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)34,11
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)31,82
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)31,67
6. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)30,29
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)30,04
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)30,00
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)29,83
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)29,83

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)10,57
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)10,54
3. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)7,96
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)6,70
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,13
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)6,00
7. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)5,91
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)4,65
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)4,46
10. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)4,18

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,16
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,87
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,37
4. Tomasz Szymura (Rybnik Team)3,35
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,23
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)3,00
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)2,86
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,43
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,38
10. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)2,32

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,19
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,81
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,73
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,52
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,47
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,32
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,30
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,27
9. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,12

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)0,50
3. Wojciech Korach (Gwiezdno Flota)0,40
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)0,39
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,39
6. Jacek Janik (Gwiezdno Flota)0,31
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,27
8. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,27
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)0,21
10. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)0,17

Straty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,54
2. Daniel Kubista (Gwiezdno Flota)2,29
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,26
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,11
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,07
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,96
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,92
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,86
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,81
10. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,68

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)58,3%
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)46,8%
3. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)46,2%
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)46,0%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)43,0%
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,2%
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)41,6%
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)41,0%
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)40,9%
10. Jacek Chołuj (Rybnik Team)40,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,9%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,6%
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)34,8%
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)34,6%
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)34,5%
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)34,1%
7. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)32,3%
8. Marcin Klonowski (Rybnik Team)31,4%
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)31,2%
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)30,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jacek Rduch (Rybnik Team)82,0%
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)80,4%
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)77,1%
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)73,5%
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)71,4%
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)65,7%
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)60,4%
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)56,7%
10. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)52,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
3. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
4. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)