Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 1: 2. Liga - półfinał para 2

(2018-04-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Świercz1. Świercz (Longman)21,00
2. Olesiński (Płomień)20,00
3. Klasa (Płomień)17,00
4. Dziadosz (Longman)15,00
5. Brzęczek (Płomień)14,00
6. Urych (Longman)14,00
7. Czepczor (Płomień)12,00
8. Komendarski (Płomień)12,00
9. Bański (Longman)11,00
10. Szyda (Płomień)8,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Klasa1. Klasa (Płomień)24,00
2. Świercz (Longman)19,00
3. Bański (Longman)15,00
4. Brzęczek (Płomień)11,00
5. Czepczor (Płomień)10,00
6. Komendarski (Płomień)10,00
7. Urych (Longman)9,00
8. Dziadosz (Longman)7,00
9. Kurdziel (Longman)7,00
10. Broda (Longman)6,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)40,00
2. Świercz (Longman)40,00
3. Dziadosz (Longman)39,00
4. Komendarski (Płomień)37,00
5. Urych (Longman)36,00
6. Klasa (Płomień)35,00
7. Czepczor (Płomień)31,00
8. Kurdziel (Longman)24,00
9. Pietras (Płomień)24,00
10. Szyda (Płomień)24,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brzęczek1. Brzęczek (Płomień)9,00
2. Dziadosz (Longman)9,00
3. Olesiński (Płomień)7,00
4. Urych (Longman)7,00
5. Szyda (Płomień)6,00
6. Świercz (Longman)6,00
7. Komendarski (Płomień)5,00
8. Bański (Longman)3,00
9. Kurdziel (Longman)3,00
10. Broda (Longman)2,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)6,00
2. Urych (Longman)4,00
3. Dziadosz (Longman)3,00
4. Broda (Longman)2,00
5. Komendarski (Płomień)2,00
6. Kurdziel (Longman)2,00
7. Pietras (Płomień)2,00
8. Szyda (Płomień)2,00
9. Świercz (Longman)2,00
10. Czepczor (Płomień)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)8,00
2. Dziadosz (Longman)3,00
3. Klasa (Płomień)3,00
4. Broda (Longman)2,00
5. Czepczor (Płomień)2,00
6. Pietras (Płomień)2,00
7. Kurdziel (Longman)1,00
8. Urych (Longman)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)1,00
2. Komendarski (Płomień)1,00
3. Urych (Longman)1,00
4. Wyjadłowski (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Broda (Longman)4,00
2. Dziadosz (Longman)3,00
3. Świercz (Longman)3,00
4. Klasa (Płomień)2,00
5. Komendarski (Płomień)2,00
6. Kurdziel (Longman)2,00
7. Bański (Longman)1,00
8. Czepczor (Płomień)1,00
9. Kąkol (Płomień)1,00
10. Piętka (Płomień)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)62,5%
2. Bański (Longman)58,3%
3. Brzęczek (Płomień)57,1%
4. Klasa (Płomień)56,3%
5. Komendarski (Płomień)55,6%
6. Dziadosz (Longman)37,5%
7. Kurdziel (Longman)33,3%
8. Urych (Longman)33,3%
9. Broda (Longman)27,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)60,0%
2. Urych (Longman)42,9%
3. Klasa (Płomień)33,3%
4. Pietras (Płomień)16,7%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)100,0%
2. Czepczor (Płomień)80,0%
3. Klasa (Płomień)50,0%
4. Brzęczek (Płomień)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bański (Longman)1,00
2. Komendarski (Płomień)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)