Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga - półfinał para 2

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)16,50
2. Jarosław Olesiński (Płomień)16,26
3. Przemysław Komendarski (Płomień)15,90
4. Łukasz Klasa (Płomień)15,74
5. Jarosław Urych (Longman)14,82
6. Sebastian Czepczor (Płomień)12,35
7. Piotr Świercz (Longman)12,32
8. Piotr Pazdan (Longman)11,88
9. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)11,26
10. Mateusz Bański (Longman)9,79

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Klasa1. Łukasz Klasa (Płomień)15,84
2. Przemysław Komendarski (Płomień)12,90
3. Piotr Świercz (Longman)12,53
4. Wojciech Pietras (Płomień)11,65
5. Sebastian Czepczor (Płomień)11,65
6. Jarosław Koźmiński (Longman)11,00
7. Piotr Pazdan (Longman)10,65
8. Mateusz Bański (Longman)7,64
9. Szymon Kurdziel (Longman)7,25
10. Michał Dziadosz (Longman)6,93

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)38,05
2. Łukasz Klasa (Płomień)33,53
3. Przemysław Komendarski (Płomień)32,38
4. Piotr Świercz (Longman)32,05
5. Michał Dziadosz (Longman)30,57
6. Jarosław Urych (Longman)29,00
7. Jarosław Koźmiński (Longman)28,29
8. Piotr Pazdan (Longman)28,00
9. Wojciech Pietras (Płomień)26,87
10. Adrian Wyjadłowski (Longman)26,81

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Urych (Longman)10,73
2. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)9,74
3. Michał Dziadosz (Longman)9,14
4. Łukasz Klasa (Płomień)8,21
5. Przemysław Komendarski (Płomień)6,86
6. Mateusz Bański (Longman)6,79
7. Sebastian Czepczor (Płomień)5,82
8. Jarosław Koźmiński (Longman)5,43
9. Paweł Kruglik (Płomień)5,35
10. Jarosław Olesiński (Płomień)5,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)6,05
2. Jarosław Koźmiński (Longman)3,36
3. Piotr Świercz (Longman)2,68
4. Przemysław Komendarski (Płomień)2,67
5. Wojciech Pietras (Płomień)2,65
6. Dariusz Kąkol (Płomień)2,55
7. Piotr Pazdan (Longman)2,53
8. Michał Dziadosz (Longman)2,43
9. Szymon Kurdziel (Longman)2,33
10. Łukasz Klasa (Płomień)2,32

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)5,05
2. Piotr Pazdan (Longman)2,94
3. Michał Dziadosz (Longman)2,79
4. Jarosław Koźmiński (Longman)2,29
5. Wojciech Pietras (Płomień)1,96
6. Mateusz Bański (Longman)1,71
7. Łukasz Klasa (Płomień)1,68
8. Piotr Świercz (Longman)1,58
9. Adrian Wyjadłowski (Longman)1,56
10. Jarosław Urych (Longman)1,55

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)1,50
2. Jarosław Urych (Longman)1,27
3. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)0,79
4. Przemysław Komendarski (Płomień)0,76
5. Paweł Kruglik (Płomień)0,65
6. Jarosław Olesiński (Płomień)0,32
7. Adrian Wyjadłowski (Longman)0,31
8. Sebastian Czepczor (Płomień)0,29
9. Mateusz Bański (Longman)0,29
10. Piotr Krawczyk (Longman)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Klasa1. Łukasz Klasa (Płomień)2,47
2. Przemysław Komendarski (Płomień)2,33
3. Mateusz Bański (Longman)2,21
4. Jarosław Koźmiński (Longman)2,21
5. Szymon Kurdziel (Longman)2,08
6. Michał Dziadosz (Longman)2,00
7. Wojciech Pietras (Płomień)1,96
8. Jarosław Olesiński (Płomień)1,95
9. Dariusz Kąkol (Płomień)1,73
10. Piotr Pazdan (Longman)1,71

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Komendarski1. Przemysław Komendarski (Płomień)52,8%
2. Michał Dziadosz (Longman)47,3%
3. Sebastian Czepczor (Płomień)43,5%
4. Piotr Świercz (Longman)43,0%
5. Szymon Kurdziel (Longman)42,2%
6. Łukasz Klasa (Płomień)41,8%
7. Wojciech Pietras (Płomień)40,5%
8. Jarosław Urych (Longman)39,5%
9. Paweł Kruglik (Płomień)39,4%
10. Mateusz Bański (Longman)39,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Piotr Świercz (Longman)37,2%
2. Łukasz Klasa (Płomień)29,7%
3. Łukasz Urych (Longman)28,8%
4. Piotr Pazdan (Longman)27,9%
5. Wojciech Pietras (Płomień)27,6%
6. Marcin Szyda (Płomień)27,6%
7. Jarosław Koźmiński (Longman)21,1%
8. Jarosław Olesiński (Płomień)16,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Piotr Świercz (Longman)72,1%
2. Sebastian Czepczor (Płomień)65,8%
3. Piotr Pazdan (Longman)65,0%
4. Przemysław Komendarski (Płomień)63,4%
5. Łukasz Klasa (Płomień)57,1%
6. Wojciech Pietras (Płomień)54,9%
7. Jarosław Koźmiński (Longman)48,9%
8. Jarosław Urych (Longman)32,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Komendarski1. Przemysław Komendarski (Płomień)4,00
2. Mateusz Bański (Longman)1,00
3. Łukasz Klasa (Płomień)1,00
4. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
5. Maciej Preidl (Longman)1,00
6. Piotr Świercz (Longman)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 2
2. Liga:
Energiczni41:45ZGPwięcej»
(23-09-2018 10:20)
Olimpia61:53Sor-Drewwięcej»
(23-09-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 2
1. Liga:
Dobermany37:50Green Peaswięcej»
(23-09-2018 19:00)
Romus50:63Jaworznowięcej»
(23-09-2018 17:30)
Gwiezdno Flota49:64Be Perfectwięcej»
(23-09-2018 16:00)
Drim Tim88:47Atomicwięcej»
(23-09-2018 14:30)
Rybnik Team57:59Budsarwięcej»
(23-09-2018 13:00)
Płomień37:73Demonswięcej»
(23-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 2
2. Liga:
Wataha43:52Wielka Kiść więcej»
(22-09-2018 13:00)
Zryw54:61Piaśnikiwięcej»
(22-09-2018 11:40)
Hica56:48Longmanwięcej»
(22-09-2018 10:20)
Gwiazdy Podwórka35:73Killa Beeswięcej»
(22-09-2018 9:00)