Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 2: 1. Liga - półfinał para 1

(2018-04-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)50,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)18,00
3. Marchacz (Drim Tim)13,00
4. Hirsz (Drim Tim)11,00
5. Kornecki (Drim Tim)11,00
6. Wrana (Gwiezdno Flota)11,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)10,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)10,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)38,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)12,00
4. Hirsz (Drim Tim)11,00
5. Nowrotek (Drim Tim)9,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)8,00
7. Kornecki (Drim Tim)8,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
9. Morawiec (Drim Tim)6,00
10. Wrana (Gwiezdno Flota)6,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)38,00
3. Białas (Gwiezdno Flota)35,00
4. Marchacz (Drim Tim)34,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)32,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)31,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)29,00
8. Hirsz (Drim Tim)27,00
9. Nowrotek (Drim Tim)26,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)25,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)10,00
2. Marchacz (Drim Tim)9,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)8,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)7,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)6,00
6. Wrana (Gwiezdno Flota)6,00
7. Kornecki (Drim Tim)4,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
9. Morawiec (Drim Tim)4,00
10. Kampa (Drim Tim)3,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Kornecki (Drim Tim)3,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Białas (Gwiezdno Flota)2,00
8. Morawiec (Drim Tim)2,00
9. Nowrotek (Drim Tim)2,00
10. Kampa (Drim Tim)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
3. Hirsz (Drim Tim)2,00
4. Wrana (Gwiezdno Flota)2,00
5. Kornecki (Drim Tim)1,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Mikołajczyk (Drim Tim)1,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
2. Hirsz (Drim Tim)1,00
3. Kornecki (Drim Tim)1,00
4. Mikołajczyk (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)4,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
4. Białas (Gwiezdno Flota)2,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)2,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
8. Mikołajczyk (Drim Tim)2,00
9. Morawiec (Drim Tim)2,00
10. Kornecki (Drim Tim)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)80,0%
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)47,4%
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)37,5%
4. Lato (Gwiezdno Flota)37,5%
5. Nowrotek (Drim Tim)33,3%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,0%
7. Morawiec (Drim Tim)25,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)80,0%
2. Morawiec (Drim Tim)25,0%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)25,0%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kornecki (Drim Tim)66,7%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)