Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga - półfinał para 1

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,86
2. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)18,43
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)15,94
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)15,25
5. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)14,15
6. Adam Marchacz (Drim Tim)13,30
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,07
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,57
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)10,57
10. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)10,47

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,94
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,55
3. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)13,00
4. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)12,92
5. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)11,91
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,82
7. Jakub Hirsz (Drim Tim)11,38
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)11,21
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)11,07
10. Jakub Nowrotek (Drim Tim)9,45

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)34,75
2. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)34,39
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)32,64
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)31,67
5. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)30,29
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)30,04
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)29,50
8. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)29,17
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)28,76
10. Adam Marchacz (Drim Tim)28,25

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)10,57
2. Adam Marchacz (Drim Tim)8,40
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)8,36
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)7,96
5. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)7,65
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,13
7. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)5,91
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)5,54
9. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,79
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)4,46

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,13
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,64
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,37
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,23
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)2,86
6. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)2,81
7. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,52
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,38
9. Daniel Kubista (Drim Tim)2,29
10. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,55

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,55
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,19
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,81
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,73
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,71
6. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,48
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,32
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,31
9. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,12

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
2. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,82
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,62
4. Adam Marchacz (Drim Tim)0,50
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)0,41
6. Jacek Janik (Gwiezdno Flota)0,31
7. Jacek Bywalec (Drim Tim)0,23
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)0,21
9. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)0,21
10. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)0,19

Straty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,68
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,63
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,54
4. Daniel Kubista (Drim Tim)2,29
5. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,10
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,07
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,96
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,92
9. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,86
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,81

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)56,1%
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
3. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)47,4%
5. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)46,2%
6. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)44,0%
7. Jakub Nowrotek (Drim Tim)43,5%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,2%
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)40,9%
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)40,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,9%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,9%
3. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)34,5%
4. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)33,3%
5. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)32,3%
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)31,5%
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)30,3%
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)28,6%
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)28,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)77,1%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)65,6%
4. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)60,4%
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)56,5%
6. Adam Marchacz (Drim Tim)54,6%
7. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)52,2%
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)52,1%
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)45,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Adam Marchacz (Drim Tim)4,00
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
4. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
5. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
6. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)