Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 6: 2. Liga Grupa B

(2018-03-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kotyrba1. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)29,00
2. Bednarek (Wataha)24,00
3. Światowski (ZGP)20,00
4. Błachnio (Wataha)18,00
5. Włodarczyk (Wataha)16,00
6. Brzeziński (Wataha)12,00
7. Solejdowicz (Wataha)12,00
8. Dudek (ZGP)11,00
9. Kirker (Gwiazdy Podwórka)11,00
10. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)11,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)26,00
2. Włodarczyk (Wataha)17,00
3. Błachnio (Wataha)16,00
4. Boronowski (ZGP)13,00
5. Cichoń (ZGP)12,00
6. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)12,00
7. Pogoda (ZGP)11,00
8. Bednarek (Wataha)10,00
9. Goik (Gwiazdy Podwórka)8,00
10. Piątek (Sor-Drew)8,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Gancarczyk1. Gancarczyk (Sor-Drew)40,00
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)40,00
3. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)40,00
4. Światowski (ZGP)40,00
5. Dosa (Sor-Drew)35,00
6. Kramny (Sor-Drew)34,00
7. Gajdzik (Sor-Drew)33,00
8. Czempik (ZGP)32,00
9. Błachnio (Wataha)31,00
10. Piątek (Sor-Drew)31,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarek (Wataha)16,00
2. Światowski (ZGP)14,00
3. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)13,00
4. Brzeziński (Wataha)11,00
5. Kirker (Gwiazdy Podwórka)10,00
6. Solejdowicz (Wataha)9,00
7. Kucharz (Wataha)8,00
8. Gajdzik (Sor-Drew)7,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)7,00
10. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)6,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Błachnio (Wataha)8,00
2. Dudek (ZGP)4,00
3. Kucharz (Wataha)4,00
4. Dosa (Sor-Drew)3,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
6. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)3,00
7. Włodarczyk (Wataha)3,00
8. Brzeziński (Wataha)2,00
9. Cichoń (ZGP)2,00
10. Czempik (ZGP)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)6,00
2. Dudek (ZGP)3,00
3. Gancarczyk (Sor-Drew)3,00
4. Włodarczyk (Wataha)3,00
5. Czempik (ZGP)2,00
6. Kucharz (Wataha)2,00
7. Boronowski (ZGP)1,00
8. Goik (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Jabłońska (ZGP)1,00
10. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)3,00
2. Światowski (ZGP)3,00
3. Włodarczyk (Wataha)2,00
4. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czempik (ZGP)4,00
2. Jabłońska (ZGP)4,00
3. Kramny (Sor-Drew)4,00
4. Błachnio (Wataha)3,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
6. Piątek (Sor-Drew)3,00
7. Włodarczyk (Wataha)3,00
8. Cichoń (ZGP)2,00
9. Dudek (ZGP)2,00
10. Gancarczyk (Sor-Drew)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Cichoń (ZGP)66,7%
2. Bednarek (Wataha)62,5%
3. Błachnio (Wataha)54,6%
4. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)47,6%
5. Boronowski (ZGP)45,5%
6. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)44,4%
7. Solejdowicz (Wataha)42,9%
8. Włodarczyk (Wataha)41,7%
9. Pogoda (ZGP)38,5%
10. Goik (Gwiazdy Podwórka)37,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Włodarczyk (Wataha)50,0%
2. Boronowski (ZGP)37,5%
3. Czempik (ZGP)16,7%
4. Kramny (Sor-Drew)16,7%
5. Markocki (Wataha)12,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kotyrba1. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)83,3%
2. Włodarczyk (Wataha)66,7%
3. Błachnio (Wataha)60,0%
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)33,3%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)