Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 2: 2. Liga Grupa B

(2018-02-10)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)24,00
2. Doering (Gwiazdy Podwórka)19,00
3. Dudek (ZGP)18,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)15,00
5. Rosół (Olimpia)15,00
6. Cichoń (ZGP)14,00
7. Knyrek (Olimpia)14,00
8. Światowski (ZGP)14,00
9. Harazin (ZGP)11,00
10. Goik (Gwiazdy Podwórka)9,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Boronowski1. Boronowski (ZGP)19,00
2. Cichoń (ZGP)18,00
3. Mizniak (Sor-Drew)15,00
4. Łuczak (Olimpia)13,00
5. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)12,00
6. Rosół (Olimpia)12,00
7. Gancarczyk (Sor-Drew)11,00
8. Doering (Gwiazdy Podwórka)10,00
9. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,00
10. Knyrek (Olimpia)8,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boronowski1. Boronowski (ZGP)40,00
2. Cichoń (ZGP)40,00
3. Dudek (ZGP)40,00
4. Harazin (ZGP)40,00
5. Mizniak (Sor-Drew)40,00
6. Światowski (ZGP)40,00
7. Rosół (Olimpia)37,00
8. Schlagner (Olimpia)37,00
9. Knyrek (Olimpia)36,00
10. Łuczak (Olimpia)34,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)17,00
2. Dudek (ZGP)13,00
3. Rosół (Olimpia)13,00
4. Światowski (ZGP)13,00
5. Harazin (ZGP)11,00
6. Cichoń (ZGP)7,00
7. Schlagner (Olimpia)7,00
8. Dosa (Sor-Drew)6,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)6,00
10. Knyrek (Olimpia)6,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doering (Gwiazdy Podwórka)5,00
2. Dudek (ZGP)5,00
3. Cichoń (ZGP)4,00
4. Dosa (Sor-Drew)3,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
6. Knyrek (Olimpia)3,00
7. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)3,00
8. Szastok (Olimpia)3,00
9. Gajdzik (Sor-Drew)2,00
10. Gancarczyk (Sor-Drew)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
2. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Gancarczyk (Sor-Drew)2,00
4. Knyrek (Olimpia)2,00
5. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
6. Łuczak (Olimpia)2,00
7. Światowski (ZGP)2,00
8. Boronowski (ZGP)1,00
9. Chmielorz (Olimpia)1,00
10. Cichoń (ZGP)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rosół (Olimpia)2,00
2. Doering (Gwiazdy Podwórka)1,00
3. Knyrek (Olimpia)1,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
5. Miller (Sor-Drew)1,00
6. Mizniak (Sor-Drew)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łuczak (Olimpia)7,00
2. Chmielorz (Olimpia)6,00
3. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)5,00
4. Wiśniewski (Sor-Drew)5,00
5. Dudek (ZGP)4,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)4,00
7. Harazin (ZGP)3,00
8. Rosół (Olimpia)3,00
9. Boronowski (ZGP)2,00
10. Dosa (Sor-Drew)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Doering (Gwiazdy Podwórka)71,4%
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)71,4%
3. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)50,0%
4. Łuczak (Olimpia)45,5%
5. Knyrek (Olimpia)42,9%
6. Mizniak (Sor-Drew)40,0%
7. Cichoń (ZGP)36,4%
8. Goik (Gwiazdy Podwórka)28,6%
9. Gancarczyk (Sor-Drew)26,7%
10. Loska (Sor-Drew)25,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łuczak (Olimpia)42,9%
2. Loska (Sor-Drew)20,0%
3. Mizniak (Sor-Drew)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rosół (Olimpia)70,0%
2. Gancarczyk (Sor-Drew)60,0%
3. Boronowski (ZGP)55,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Gajdzik (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)