Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 1: 2. Liga Grupa B

(2018-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Błachnio1. Błachnio (Wataha)20,00
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)16,00
3. Goik (Gwiazdy Podwórka)15,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)15,00
5. Mizniak (Sor-Drew)13,00
6. Chmielorz (Olimpia)12,00
7. Komandzik (Sor-Drew)12,00
8. Kirker (Gwiazdy Podwórka)11,00
9. Solejdowicz (Wataha)11,00
10. Schlagner (Olimpia)9,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)19,00
2. Błachnio (Wataha)18,00
3. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)16,00
4. Doering (Gwiazdy Podwórka)15,00
5. Mizniak (Sor-Drew)14,00
6. Goik (Gwiazdy Podwórka)12,00
7. Knyrek (Olimpia)10,00
8. Komandzik (Sor-Drew)9,00
9. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)9,00
10. Solejdowicz (Wataha)8,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)40,00
2. Schlagner (Olimpia)40,00
3. Mizniak (Sor-Drew)38,00
4. Knyrek (Olimpia)36,00
5. Gancarczyk (Sor-Drew)35,00
6. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)35,00
7. Komandzik (Sor-Drew)33,00
8. Kucharz (Wataha)33,00
9. Solejdowicz (Wataha)33,00
10. Błachnio (Wataha)32,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)11,00
2. Mizniak (Sor-Drew)10,00
3. Brzeziński (Wataha)9,00
4. Komandzik (Sor-Drew)8,00
5. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)7,00
6. Solejdowicz (Wataha)7,00
7. Gancarczyk (Sor-Drew)6,00
8. Kirker (Gwiazdy Podwórka)6,00
9. Knyrek (Olimpia)6,00
10. Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)6,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Błachnio (Wataha)5,00
2. Chmielorz (Olimpia)5,00
3. Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
5. Komandzik (Sor-Drew)3,00
6. Kirker (Gwiazdy Podwórka)2,00
7. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
8. Kucharz (Wataha)2,00
9. Loska (Sor-Drew)2,00
10. Fornagiel (Wataha)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)4,00
2. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
3. Fornagiel (Wataha)3,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
5. Kucharz (Wataha)2,00
6. Loska (Sor-Drew)2,00
7. Schlagner (Olimpia)2,00
8. Błachnio (Wataha)1,00
9. Doering (Gwiazdy Podwórka)1,00
10. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)1,00
2. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
4. Markocki (Wataha)1,00
5. Miller (Sor-Drew)1,00
6. Schlagner (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)6,00
2. Doering (Gwiazdy Podwórka)6,00
3. Gancarczyk (Sor-Drew)4,00
4. Błachnio (Wataha)3,00
5. Schlagner (Olimpia)3,00
6. Knyrek (Olimpia)2,00
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
8. Kucharz (Wataha)2,00
9. Mizniak (Sor-Drew)2,00
10. Szoen (Gwiazdy Podwórka)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Błachnio1. Błachnio (Wataha)66,7%
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
3. Doering (Gwiazdy Podwórka)50,0%
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)50,0%
5. Solejdowicz (Wataha)44,4%
6. Mizniak (Sor-Drew)38,5%
7. Knyrek (Olimpia)36,4%
8. Chmielorz (Olimpia)35,0%
9. Komandzik (Sor-Drew)30,0%
10. Gancarczyk (Sor-Drew)18,2%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)33,3%
2. Chmielorz (Olimpia)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kucharz (Wataha)66,7%
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
3. Komandzik (Sor-Drew)60,0%
4. Doering (Gwiazdy Podwórka)45,5%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)