Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Zryw - Piaśniki

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 10-02-2018 11:40
Zryw Siemianowice65
16
16
13
20
32
14
8
5
5
Piaśniki Magic Balls

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Trałka3471163.6%71070.0%010.0%6785.7%30358142028
R.Nowak26500.0%5771.4%000.0%2633.3%52711221222
M.Szatka365862.5%2540.0%33100.0%11100.0%40404151415
M.Beliczyński181250.0%000.0%1250.0%000.0%516000038
R.Olek281520.0%11100.0%040.0%000.0%606230128
P.Mularski122450.0%22100.0%020.0%000.0%213210147
M.Suliński262540.0%22100.0%030.0%000.0%202210046
S.Binias202540.0%2366.7%020.0%22100.0%011000064
SUMA200254062.5%213070.0%41723.5%111668.8%2753212184136598

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek253650.0%3650.0%000.0%1250.0%3582102712
T.Kiełtyka3221118.2%000.0%21118.2%1250.0%505201273
Ł.Widera251520.0%1520.0%000.0%22100.0%347110643
P.Staniszewski30030.0%010.0%020.0%000.0%224200201
M.Szczyrbowski2331225.0%2825.0%1425.0%000.0%011111270
A.Kudela242825.0%2633.3%020.0%1520.0%41500015-1
K.Zając16020.0%020.0%000.0%000.0%00000010-3
M.Wierzbicki251812.5%1812.5%000.0%020.0%10104032-5
SUMA200125521.8%93625.0%31915.8%51338.5%181331872193210

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)