Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Zryw - Piaśniki

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 10-02-2018 11:40
Zryw Siemianowice65
16
16
13
20
32
14
8
5
5
Piaśniki Magic Balls

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Trałka3471163.6%71070.0%010.0%6785.7%30358142028
R.Nowak26500.0%5771.4%000.0%2633.3%52711221222
M.Szatka365862.5%2540.0%33100.0%11100.0%40404151415
M.Beliczyński181250.0%000.0%1250.0%000.0%516000038
R.Olek281520.0%11100.0%040.0%000.0%606230128
P.Mularski122450.0%22100.0%020.0%000.0%213210147
M.Suliński262540.0%22100.0%030.0%000.0%202210046
S.Binias202540.0%2366.7%020.0%22100.0%011000064
SUMA200254062.5%213070.0%41723.5%111668.8%2753212184136598

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek253650.0%3650.0%000.0%1250.0%3582102712
T.Kiełtyka3221118.2%000.0%21118.2%1250.0%505201273
Ł.Widera251520.0%1520.0%000.0%22100.0%347110643
P.Staniszewski30030.0%010.0%020.0%000.0%224200201
M.Szczyrbowski2331225.0%2825.0%1425.0%000.0%011111270
A.Kudela242825.0%2633.3%020.0%1520.0%41500015-1
K.Zając16020.0%020.0%000.0%000.0%00000010-3
M.Wierzbicki251812.5%1812.5%000.0%020.0%10104032-5
SUMA200125521.8%93625.0%31915.8%51338.5%181331872193210

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)