Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Zryw - Piaśniki

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 10-02-2018 11:40
Zryw Siemianowice65
16
16
13
20
32
14
8
5
5
Piaśniki Magic Balls

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Trałka71163.6%71070.0%010.0%6785.7%30358142028
R.Nowak500.0%5771.4%000.0%2633.3%52711221222
M.Szatka5862.5%2540.0%33100.0%11100.0%40404151415
M.Beliczyński1250.0%000.0%1250.0%000.0%516000038
R.Olek1520.0%11100.0%040.0%000.0%606230128
P.Mularski2450.0%22100.0%020.0%000.0%213210147
M.Suliński2540.0%22100.0%030.0%000.0%202210046
S.Binias2540.0%2366.7%020.0%22100.0%011000064
SUMA254062.5%213070.0%41723.5%111668.8%2753212184136598

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek3650.0%3650.0%000.0%1250.0%3582102712
T.Kiełtyka21118.2%000.0%21118.2%1250.0%505201273
Ł.Widera1520.0%1520.0%000.0%22100.0%347110643
P.Staniszewski030.0%010.0%020.0%000.0%224200201
M.Szczyrbowski31225.0%2825.0%1425.0%000.0%011111270
A.Kudela2825.0%2633.3%020.0%1520.0%41500015-1
K.Zając020.0%020.0%000.0%000.0%00000010-3
M.Wierzbicki1812.5%1812.5%000.0%020.0%10104032-5
SUMA125521.8%93625.0%31915.8%51338.5%181331872193210

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)