Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2017/18) - 2. Liga - runda 2

Kolejka 7 (2018-04-14)

Longman Boys43:49Romus Katowicewięcej»
(14-04-2018 9:00)
Killa Bees0:20Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-04-2018 10:20)
Se Gramy79:62Zryw Siemianowicewięcej»
(14-04-2018 11:40)
Płomień D.G.58:48Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-04-2018 13:00)

Kolejka 5 (2018-04-07)

Monstars OSiR Będzin62:66Romus Katowicewięcej»
(07-04-2018 9:00)
Longman Boys68:45Piaśniki Magic Ballswięcej»
(07-04-2018 10:20)
Płomień D.G.67:65Se Gramywięcej»
(07-04-2018 11:40)
Killa Bees45:73Zryw Siemianowicewięcej»
(07-04-2018 13:00)

Kolejka 6 (2018-03-17)

Romus Katowice97:76Se Gramywięcej»
(11-03-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls46:57Killa Beeswięcej»
(17-03-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin62:44Longman Boyswięcej»
(17-03-2018 10:20)
Zryw Siemianowice59:81Płomień D.G.więcej»
(17-03-2018 11:40)
Gwiazdy Podwórka56:48ZGP Comaxwięcej»
(18-03-2018 10:20)
Wataha70:31Sor-Drewwięcej»
(25-03-2018 10:20)

Kolejka 4 (2018-03-03)

Piaśniki Magic Balls45:65Monstars OSiR Będzinwięcej»
(03-03-2018 9:00)
Romus Katowice59:54Płomień D.G.więcej»
(03-03-2018 10:20)
ZGP Comax62:36Watahawięcej»
(03-03-2018 11:40)
Se Gramy52:49Killa Beeswięcej»
(03-03-2018 13:00)
Sor-Drew65:48Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(04-03-2018 9:00)
Zryw Siemianowice51:55Longman Boyswięcej»
(04-03-2018 10:20)

Kolejka 3 (2018-02-17)

Killa Bees47:61Płomień D.G.więcej»
(17-02-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls45:80Romus Katowicewięcej»
(17-02-2018 10:20)
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Longman Boys56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Olimpia Basket Boruszowice44:54ZGP Comaxwięcej»
(18-02-2018 10:20)
Monstars OSiR Będzin63:60Zryw Siemianowicewięcej»
(11-03-2018 10:20)

Kolejka 2 (2018-02-10)

Romus Katowice80:49Killa Beeswięcej»
(10-02-2018 9:00)
Se Gramy50:74Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Zryw Siemianowice65:32Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2018 11:40)
Płomień D.G.49:46Longman Boyswięcej»
(10-02-2018 13:00)
ZGP Comax47:40Sor-Drewwięcej»
(11-02-2018 9:00)
Gwiazdy Podwórka58:39Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(11-02-2018 10:20)

Kolejka 1 (2018-01-27)

Piaśniki Magic Balls57:41Se Gramywięcej»
(27-01-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin65:57Płomień D.G.więcej»
(27-01-2018 10:20)
Olimpia Basket Boruszowice20:0Watahawięcej»
(27-01-2018 11:40)
Sor-Drew41:57Gwiazdy Podwórkawięcej»
(28-01-2018 9:00)
Longman Boys80:41Killa Beeswięcej»
(28-01-2018 10:20)
Zryw Siemianowice50:95Romus Katowicewięcej»
(25-02-2018 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)