Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
3. Robert Sgodzaj (Romus)19,80
4. Sebastian Breguła (Romus)18,96
5. Jan Lubos (Monstars)18,56
6. Filip Sajda (Se Gramy)18,00
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)17,00
8. Bartłomiej Światowski (ZGP)16,53
9. Michał Dziadosz (Longman)16,50
10. Jarosław Olesiński (Płomień)16,26

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
4. Sebastian Breguła (Romus)18,26
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
6. Damian Szastak (Wataha)17,75
7. Robert Sgodzaj (Romus)17,60
8. Paweł Loedl (Se Gramy)16,73
9. Filip Sajda (Se Gramy)16,50
10. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)16,22

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
2. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
3. Artur Czempik (ZGP)38,53
4. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
5. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
6. Jarosław Olesiński (Płomień)38,05
7. Robert Sgodzaj (Romus)37,73
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)36,85
9. Marek Bury (Se Gramy)36,50
10. Wojciech Trałka (Zryw)36,13

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
4. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
5. Jarosław Urych (Longman)10,73
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,53
7. Sebastian Breguła (Romus)10,09
8. Robert Sgodzaj (Romus)9,93
9. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
10. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)9,74

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Jarosław Olesiński (Płomień)6,05
3. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
4. Marcin Szatka (Zryw)5,33
5. Mateusz Jagieła (Romus)5,00
6. Artur Czempik (ZGP)4,40
7. Bartosz Błachnio (Wataha)4,38
8. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,71
9. Mariusz Dudek (ZGP)3,62
10. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,60

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)5,05
2. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)3,11
3. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
4. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
5. Michał Dziadosz (Longman)2,79
6. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
7. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
8. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,63
9. Mateusz Jagieła (Romus)2,38
10. Maciej Walerowicz (Killa Bees)2,36

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Dziadosz (Longman)1,50
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
3. Jarosław Urych (Longman)1,27
4. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,13
5. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
7. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
8. Sebastian Breguła (Romus)0,83
9. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)0,79
10. Przemysław Komendarski (Płomień)0,76

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
3. Marcin Szatka (Zryw)4,13
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
5. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,00
7. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,88
8. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,86
9. Paweł Loedl (Se Gramy)3,47
10. Jan Lubos (Monstars)3,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Jan Lubos (Monstars)53,1%
3. Przemysław Komendarski (Płomień)52,8%
4. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
5. Witold Zimek (Piaśniki)50,0%
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)50,0%
7. Michał Dziadosz (Longman)47,3%
8. Tomasz Cichoń (ZGP)44,9%
9. Adam Szabatowski (Piaśniki)44,0%
10. Damian Szastak (Wataha)44,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
2. Damian Szastak (Wataha)38,7%
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)37,5%
4. Piotr Świercz (Longman)37,2%
5. Tomasz Oczadły (Romus)36,7%
6. Marek Kubas (Romus)33,1%
7. Tomasz Sawicki (Se Gramy)32,9%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)32,9%
9. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)32,7%
10. Robert Sgodzaj (Romus)30,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
3. Sebastian Breguła (Romus)73,8%
4. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)72,6%
5. Piotr Świercz (Longman)72,1%
6. Marek Kubas (Romus)71,4%
7. Artur Czempik (ZGP)70,7%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)68,3%
9. Adam Szabatowski (Piaśniki)66,7%
10. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)65,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)4,00
3. Przemysław Komendarski (Płomień)4,00
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
5. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
6. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
7. Rafał Nowak (Zryw)2,00
8. Krzysztof Ziaja (ZGP)2,00
9. Mateusz Bański (Longman)1,00
10. Marek Bury (Se Gramy)1,00
11. Marcin Czyż (Romus)1,00
12. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
13. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
14. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
15. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
16. Łukasz Klasa (Płomień)1,00
17. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
18. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
19. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
20. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
21. Maciej Preidl (Longman)1,00
22. Marek Suliński (Zryw)1,00
23. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
24. Piotr Świercz (Longman)1,00
25. Robert Wieczorek (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)