Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga - Para 1-8

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)24,20
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)22,00
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)14,00
4. Adam Marchacz (Drim Tim)13,67
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)11,33
6. Maciej Gąciarz (Atomic)10,00
7. Andrzej Sass (Atomic)10,00
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)9,50
9. Jakub Nowrotek (Drim Tim)7,00
10. Radosław Szmal (Atomic)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,80
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,00
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)12,25
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)10,67
5. Maciej Gąciarz (Atomic)10,50
6. Andrzej Sass (Atomic)10,00
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)9,33
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)9,33
9. Artur Doktorczyk (Atomic)6,50
10. Adam Marchacz (Drim Tim)6,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)31,20
2. Daniel Kubista (Drim Tim)26,33
3. Adam Marchacz (Drim Tim)23,33
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)23,17
5. Jakub Hirsz (Drim Tim)20,50
6. Maciej Gąciarz (Atomic)20,00
7. Radosław Szmal (Atomic)20,00
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)18,67
9. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)17,75
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)12,50
2. Adam Marchacz (Drim Tim)9,33
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)8,80
4. Radosław Szmal (Atomic)6,50
5. Daniel Kubista (Drim Tim)6,33
6. Andrzej Sass (Atomic)6,00
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,83
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)4,75
9. Artur Doktorczyk (Atomic)4,50
10. Marcin Wisła (Atomic)4,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Maciej Gąciarz (Atomic)4,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,20
4. Daniel Kubista (Drim Tim)3,00
5. Radosław Szmal (Atomic)2,50
6. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,33
7. Artur Doktorczyk (Atomic)2,00
8. Andrzej Sass (Atomic)1,50
9. Szymon Kampa (Drim Tim)1,33
10. Marcin Wisła (Atomic)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
3. Andrzej Sass (Atomic)2,00
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,50
5. Szymon Kampa (Drim Tim)1,50
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,50
7. Radosław Szmal (Atomic)1,50
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,25
9. Daniel Kubista (Drim Tim)0,67
10. Adam Marchacz (Drim Tim)0,67

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
2. Artur Doktorczyk (Atomic)1,50
3. Radosław Szmal (Atomic)1,50
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,67
5. Adam Marchacz (Drim Tim)0,67
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)0,40
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)0,33

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Radosław Szmal (Atomic)3,00
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,67
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,50
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,50
5. Andrzej Sass (Atomic)2,50
6. Daniel Kubista (Drim Tim)2,33
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
8. Szymon Kampa (Drim Tim)1,50
9. Marcin Wisła (Atomic)1,50
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,25

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
2. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,1%
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)43,3%
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)40,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
2. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)