Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga - Para 1-8

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)24,20
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)22,00
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)14,00
4. Adam Marchacz (Drim Tim)13,67
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)11,33
6. Maciej Gąciarz (Atomic)10,00
7. Andrzej Sass (Atomic)10,00
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)9,50
9. Jakub Nowrotek (Drim Tim)7,00
10. Radosław Szmal (Atomic)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,80
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,00
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)12,25
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)10,67
5. Maciej Gąciarz (Atomic)10,50
6. Andrzej Sass (Atomic)10,00
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)9,33
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)9,33
9. Artur Doktorczyk (Atomic)6,50
10. Adam Marchacz (Drim Tim)6,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)31,20
2. Adam Marchacz (Drim Tim)23,33
3. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)23,17
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)20,50
5. Maciej Gąciarz (Atomic)20,00
6. Radosław Szmal (Atomic)20,00
7. Jakub Nowrotek (Drim Tim)18,67
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)17,75
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,50
10. Andrzej Sass (Atomic)17,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)12,50
2. Adam Marchacz (Drim Tim)9,33
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)8,80
4. Radosław Szmal (Atomic)6,50
5. Andrzej Sass (Atomic)6,00
6. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,83
7. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)4,75
8. Artur Doktorczyk (Atomic)4,50
9. Marcin Wisła (Atomic)4,00
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)3,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Maciej Gąciarz (Atomic)4,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,20
4. Radosław Szmal (Atomic)2,50
5. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,33
6. Artur Doktorczyk (Atomic)2,00
7. Filip Kornecki (Drim Tim)1,50
8. Andrzej Sass (Atomic)1,50
9. Szymon Kampa (Drim Tim)1,33
10. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,33

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
3. Andrzej Sass (Atomic)2,00
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,50
5. Szymon Kampa (Drim Tim)1,50
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,50
7. Radosław Szmal (Atomic)1,50
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,25
9. Sobiesław Mikołajczyk (Drim Tim)1,00
10. Filip Kornecki (Drim Tim)0,67

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
2. Artur Doktorczyk (Atomic)1,50
3. Radosław Szmal (Atomic)1,50
4. Sobiesław Mikołajczyk (Drim Tim)1,00
5. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,67
6. Adam Marchacz (Drim Tim)0,67
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)0,40
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)0,33
9. Filip Kornecki (Drim Tim)0,17

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Radosław Szmal (Atomic)3,00
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,67
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,50
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,50
5. Andrzej Sass (Atomic)2,50
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
7. Sobiesław Mikołajczyk (Drim Tim)2,00
8. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,83
9. Szymon Kampa (Drim Tim)1,50
10. Marcin Wisła (Atomic)1,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
2. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,1%
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)43,3%
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)40,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
2. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)