Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Jaworzno - Drim Tim

1. LIGA, KOLEJKA 19, 25-02-2018 19:00
Jaworzno Squad58
24
9
10
15
82
23
18
18
23
Drim Tim

Statystyki

Jaworzno Squad

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Sergiel374757.1%33100.0%1425.0%3475.0%10126041213
J.Warchoł373742.9%2633.3%11100.0%2540.0%404111099
M.Rydel234757.1%4757.1%000.0%000.0%224001288
M.Winkler2431127.3%3837.5%030.0%71643.8%64101021138
M.Prokurat3231127.3%2922.2%1250.0%000.0%358220477
A.Piekarski211520.0%1520.0%000.0%000.0%134020024
Ł.Urbaś2631421.4%2540.0%1911.1%000.0%202130171
SUMA200216233.9%174339.5%41921.1%122548.0%1914337144125850

Drim Tim

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Nowrotek26101190.9%99100.0%1250.0%33100.0%44800022429
Ł.Grzegorzewski3151050.0%4666.7%1425.0%11100.0%1311424021225
S.Kampa227977.8%4580.0%3475.0%000.0%40425031723
J.Hirsz2751241.7%41136.4%11100.0%3560.0%33624021415
T.Kucharczyk3261060.0%6966.7%010.0%1250.0%21305021314
J.Bywalec17010.0%010.0%000.0%000.0%213212007
F.Kornecki18030.0%020.0%000.0%000.0%000031001
K.Morawiec271616.7%1250.0%040.0%000.0%202110120
SUMA200346254.8%284562.2%61637.5%81172.7%30104092331282114

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)