Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)22,08
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)21,92
3. Karol Chamera (Green Peas)21,50
4. Artur Bubel (Demons)21,23
5. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)20,91
6. Michał Winkler (Jaworzno)18,45
7. Wojciech Kampa (TG Power)18,44
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,17
9. Paweł Juraszek (Budsar)18,11
10. Michał Kafarski (Demons)17,83

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)19,55
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,92
3. Krzysztof Krajewski (Budsar)17,44
4. Michał Kafarski (Demons)17,33
5. Tomasz Bzdyra (Dobermany)17,25
6. Łukasz Adamczyk (Demons)17,00
7. Karol Chamera (Green Peas)17,00
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,00
9. Wojciech Kampa (TG Power)16,67
10. Marek Palej (Green Peas)16,40

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)38,55
2. Karol Chamera (Green Peas)38,25
3. Mateusz Zieliński (TG Power)38,25
4. Radosław Szmal (Atomic)37,58
5. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)36,25
6. Tomasz Bzdyra (Dobermany)35,50
7. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)35,17
8. Grzegorz Kurek (Atomic)35,00
9. Michał Winkler (Jaworzno)34,82
10. Kamil Malicki (Dobermany)34,58

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,83
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,42
3. Artur Bubel (Demons)11,23
4. Robert Białkowski (Dobermany)11,08
5. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)10,82
6. Michał Winkler (Jaworzno)10,45
7. Paweł Juraszek (Budsar)10,11
8. Wojciech Kampa (TG Power)9,22
9. Marcin Sowa (Wielka Ki¶ć )9,10
10. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
2. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )6,00
3. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
4. Karol Chamera (Green Peas)5,63
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,09
6. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )4,83
7. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,42
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,33
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,33
10. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )4,25

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)3,36
2. Karol Chamera (Green Peas)2,88
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,75
4. Szymon Sazanów (Budsar)2,75
5. Kamil Malicki (Dobermany)2,58
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,50
7. Robert Rojek (Dobermany)2,50
8. Adrian Wilk (Demons)2,44
9. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )2,42
10. Szymon Kampa (Drim Tim)2,25

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Paweł Juraszek (Budsar)1,44
2. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,25
3. Wojciech Kampa (TG Power)1,11
4. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,11
5. Artur Doktorczyk (Atomic)1,08
6. Marcin Gajdziński (Wielka Ki¶ć )1,00
7. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
8. Marcin Sowa (Wielka Ki¶ć )0,90
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)0,83
10. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)0,82

Straty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)4,75
2. Marcin Bartecki (Green Peas)4,64
3. Kamil Januszka (Wielka Ki¶ć )4,33
4. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,08
5. Szymon Pietryga (TG Power)4,00
6. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć )3,92
7. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )3,83
8. Mateusz Zieliński (TG Power)3,75
9. Grzegorz Walicki (Budsar)3,50
10. Robert Rojek (Dobermany)3,25

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)62,6%
2. Michał Winkler (Jaworzno)55,7%
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)52,5%
4. Marek Palej (Green Peas)52,5%
5. Michał Kafarski (Demons)52,1%
6. Marcin Tartas (Budsar)51,6%
7. Wojciech Kampa (TG Power)51,2%
8. Karol Chamera (Green Peas)51,1%
9. Przemysław Hauzer* (Demons)50,6%
10. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)49,5%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)46,8%
2. Michał Kafarski (Demons)44,4%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)42,2%
4. Przemysław ¦wierkowicz (Budsar)39,4%
5. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)37,3%
6. Arkadiusz Łokociejewski (Budsar)37,3%
7. Grzegorz Kurek (Atomic)36,5%
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)36,3%
9. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć )36,1%
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)35,6%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamil Malicki (Dobermany)72,1%
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)67,9%
3. Andrzej Sass (Atomic)67,4%
4. Robert Białkowski (Dobermany)66,2%
5. Karol Chamera (Green Peas)55,6%
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,0%
7. Michał Winkler (Jaworzno)48,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Jakub Lulko (Wielka Ki¶ć )2,00
3. Adam Marchacz (Drim Tim)2,00
4. Krzysztof Ziaja (TG Power)2,00
5. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
6. Michał Błędowski (W¶ciekłe Psy)1,00
7. Artur Bubel (Demons)1,00
8. Maciej G±ciarz (Atomic)1,00
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
10. Paweł Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)1,00
11. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
12. Szymon Kampa (Drim Tim)1,00
13. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
14. Michał Kocy (Dobermany)1,00
15. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
16. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
17. Artur Lewicki (Demons)1,00
18. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
19. Tomasz Milewski (Budsar)1,00
20. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
21. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
22. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
23. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Killa Bees48:56Płomieńwięcej»
(14-01-2018 14:20)
Pia¶niki44:58Watahawięcej»
(14-01-2018 13:00)
Longman63:41Sor-Drewwięcej»
(14-01-2018 11:40)
Monstars102:46Olimpiawięcej»
(14-01-2018 10:20)
ZGP62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
Kolejka 9
Sor-Drew0:20Pia¶nikiwięcej»
(07-01-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Atomic53:60Drim Timwięcej»
(07-01-2018 19:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
W¶ciekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Budsar45:64Wielka Ki¶ć więcej»
(07-01-2018 14:30)
Green Peas77:47Jaworznowięcej»
(07-01-2018 13:00)
Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)