Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)23,08
2. Artur Bubel (Demons)21,70
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,18
4. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)20,33
5. Tomasz Gembus (Be Perfect)20,17
6. Wojciech Kampa (Demons)19,33
7. Damian Nowak (Demons)18,78
8. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)18,43
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,74
10. Michał Winkler (Jaworzno)17,58

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Be Perfect)19,72
2. Karol Chamera (Green Peas)18,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,18
4. Wojciech Kampa (Demons)17,17
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)16,45
6. Artur Bubel (Demons)16,35
7. Mateusz Zieliński (TG Power)15,92
8. Łukasz Adamczyk (Demons)15,50
9. Grzegorz Kurek (Atomic)15,29
10. Marek Palej (Green Peas)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Be Perfect)39,33
2. Karol Chamera (Green Peas)39,25
3. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58
4. Paweł Zielony (Be Perfect)37,05
5. Marek Przybecki (Be Perfect)36,67
6. Sebastian Kałuża (Be Perfect)36,21
7. Radosław Szmal (Atomic)36,20
8. Grzegorz Kurek (Atomic)35,76
9. Szymon Pietryga (TG Power)35,33
10. Kamil Malicki (Dobermany)35,32

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Damian Nowak (Demons)13,67
2. Artur Bubel (Demons)11,50
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,32
4. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,10
5. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,61
6. Michał Winkler (Jaworzno)10,58
7. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)10,57
8. Wojciech Kampa (Demons)9,92
9. Paweł Juraszek (Budsar)9,82
10. Karol Chamera (Green Peas)9,08

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,44
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,17
3. Paweł Zielony (Be Perfect)5,68
4. Karol Chamera (Green Peas)5,58
5. Mateusz Zieliński (TG Power)4,83
6. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,67
7. Rafał Janik (Wielka Kiść )4,53
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,38
9. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,28
10. Szymon Sazanów (Budsar)4,22

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)3,06
2. Szymon Sazanów (Budsar)2,61
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,53
4. Karol Chamera (Green Peas)2,42
5. Adrian Wilk (Demons)2,21
6. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,21
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,17
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,14
9. Damian Nowak (Demons)2,11
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,09

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Wojciech Kampa (Demons)1,58
3. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
4. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
5. Marcin Palicki (Green Peas)1,13
6. Artur Doktorczyk (Atomic)1,05
7. Mateusz Pycia (Dobermany)1,05
8. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )0,94
9. Jakub Warchoł (Jaworzno)0,89
10. Damian Nowak (Demons)0,89

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)4,33
2. Karol Chamera (Green Peas)4,33
3. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
4. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,11
5. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,00
6. Rafał Janik (Wielka Kiść )3,79
7. Mateusz Zieliński (TG Power)3,58
8. Damian Nowak (Demons)3,33
9. Dawid Gruca (Dobermany)3,17
10. Szymon Sazanów (Budsar)3,11

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)59,3%
2. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)53,8%
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
5. Karol Chamera (Green Peas)50,3%
6. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)49,4%
8. Wojciech Kampa (Demons)49,1%
9. Artur Bubel (Demons)48,8%
10. Filip Zemrzycki (Be Perfect)48,6%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Łukasz Adamczyk (Demons)47,4%
2. Karol Chamera (Green Peas)43,9%
3. Adrian Wilk (Demons)43,1%
4. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,1%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,9%
6. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)39,8%
7. Mikołaj Parkietny (TG Power)37,7%
8. Paweł Zielony (Be Perfect)37,3%
9. Grzegorz Kurek (Atomic)37,0%
10. Artur Lewicki (Demons)36,6%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)78,1%
3. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)77,3%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)76,0%
6. Filip Zemrzycki (Be Perfect)72,0%
7. Marek Palej (Green Peas)71,0%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)70,6%
9. Mateusz Zieliński (TG Power)67,4%
10. Artur Bubel (Demons)66,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
3. Michał Kocy (Dobermany)3,00
4. Adam Marchacz (Drim Tim)3,00
5. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
6. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)2,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
8. Jakub Lulko (Wielka Kiść )2,00
9. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
10. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
11. Michał Błędowski (Be Perfect)1,00
12. Artur Bubel (Demons)1,00
13. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
14. Wojciech Kampa (Demons)1,00
15. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
16. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
17. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
18. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
19. Artur Lewicki (Demons)1,00
20. Tomasz Milewski (Dobermany)1,00
21. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
22. Damian Nowak (Demons)1,00
23. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
24. Marek Palej (Green Peas)1,00
25. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
26. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
27. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
28. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
29. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
30. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
31. Andrzej Sass (Atomic)1,00
32. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
33. Adrian Wilk (Demons)1,00
34. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
35. Paweł Zielony (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)