RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2016/17)Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 24,15 | 2. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 21,00 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 20,19 | 4. | Adam Szabatowski (PMB) | 19,82 | 5. | Sebastian Breguła (Romus) | 17,44 | 6. | Michał Winkler (Jaworzno) | 17,38 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 17,18 | 8. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 17,00 | 9. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 16,92 | 10. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 16,68 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Adam Szabatowski (PMB) | 21,64 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 19,73 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 18,54 | 4. | Sebastian Breguła (Romus) | 18,44 | 5. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 15,59 | 6. | Dominik Pietryga (TG Power) | 15,20 | 7. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,56 | 8. | Michał Broda (W¶ciekłe Psy) | 14,13 | 9. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 14,00 | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 13,72 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Michał Duda (Se Gramy) | 40,00 | 2. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 40,00 | 3. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 39,12 | 4. | Radosław Szmal (Atomic) | 39,11 | 5. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 38,77 | 6. | Marcin Nowok (Reunion) | 37,73 | 7. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 37,28 | 8. | Sebastian Breguła (Romus) | 37,11 | 9. | Artur Bubel (Monstars) | 36,65 | 10. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 36,63 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 14,75 | 2. | Michał Winkler (Jaworzno) | 10,38 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 10,23 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 9,94 | 5. | Michał Smółka (Drozd) | 9,93 | 6. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 9,41 | 7. | Michał Babiarz (Supersonics) | 8,86 | 8. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 8,75 | 9. | Adam Szabatowski (PMB) | 8,73 | 10. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 8,62 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 6,36 | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 5,81 | 3. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 4,72 | 4. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 4,70 | 5. | Łukasz Przybyłek (TG Power) | 4,55 | 6. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 4,53 | 7. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 4,38 | 8. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 4,00 | 9. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 4,00 | 10. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,65 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,82 | 2. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 3,50 | 3. | Artur Lewicki (Monstars) | 2,88 | 4. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 2,44 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,31 | 6. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 2,24 | 7. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,21 | 8. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 2,06 | 9. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,05 | 10. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,61 | 2. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,54 | 3. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,38 | 4. | Jarosław Urych (Longman) | 1,29 | 5. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 1,08 | 6. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,06 | 7. | Michał Babiarz (Supersonics) | 1,05 | 8. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 | 9. | Sebastian Breguła (Romus) | 0,94 | 10. | Michał Smółka (Drozd) | 0,93 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 4,33 | 2. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 4,27 | 3. | Kamil Januszka (Budsar) | 4,20 | 4. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 4,11 | 5. | Artur Czempik (ZGP) | 3,85 | 6. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 3,83 | 7. | Andrzej Sass (Atomic) | 3,81 | 8. | Marian Pi±tek (Sor-Drew) | 3,55 | 9. | Adam Szabatowski (PMB) | 3,55 | 10. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 3,50 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Łukasz Błędowski (OKKS) | 58,6% | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 58,0% | 3. | Jarosław Urych (Longman) | 57,1% | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 55,5% | 5. | Marcin Tartas (Budsar) | 53,4% | 6. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 53,3% | 7. | Michał Winkler (Jaworzno) | 52,4% | 8. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 51,5% | 9. | Maciej Kotynia (Demons) | 50,0% | 10. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 50,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Adrian Wilk (Monstars) | 39,8% | 2. | Tomasz Oczadły (Romus) | 37,7% | 3. | Łukasz Kaszycki (Demons) | 37,4% | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 37,2% | 5. | Marek Palej (Green Peas) | 36,2% | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 36,0% | 7. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 35,4% | 8. | Michał Broda (W¶ciekłe Psy) | 35,0% | 9. | Marcin Nowok (Reunion) | 34,9% | 10. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 34,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 81,5% | 2. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 75,9% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 75,6% | 4. | Robert Białkowski (Dobermany) | 71,4% | 5. | Sebastian Breguła (Romus) | 71,4% | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 71,4% | 7. | Marek Palej (Green Peas) | 70,9% | 8. | Michał Winkler (Jaworzno) | 69,8% | 9. | Andrzej Brańka (Jaworzno) | 69,8% | 10. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 69,6% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Michał Babiarz (Supersonics) | 3,00 | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 3. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,00 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 6. | Łukasz Breguła (Killa Bees) | 2,00 | 7. | Przemysław Breguła (Asy ¦l±ska) | 2,00 | 8. | Michał Kocy (Dobermany) | 2,00 | 9. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 2,00 | 10. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 2,00 | 11. | Rafał Nowak (Zryw) | 2,00 | 12. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 2,00 | 13. | Bartłomiej Otko (Supersonics) | 2,00 | 14. | Marcin Tartas (Budsar) | 2,00 | 15. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 2,00 | 16. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 17. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 1,00 | 18. | Łukasz Błędowski (OKKS) | 1,00 | 19. | Sebastian Breguła (Romus) | 1,00 | 20. | Michał Broda (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 21. | Artur Bubel (Monstars) | 1,00 | 22. | Łukasz Dudek (Demons) | 1,00 | 23. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 1,00 | 24. | Mirosław Jesionek (4 deal) | 1,00 | 25. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 26. | Maciej Kozieł (Romus) | 1,00 | 27. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,00 | 28. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 29. | Marcin Nowok (Reunion) | 1,00 | 30. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 31. | Tomasz Oczadły (Romus) | 1,00 | 32. | Marek Palej (Green Peas) | 1,00 | 33. | Dominik Pietryga (TG Power) | 1,00 | 34. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 1,00 | 35. | Krzysztof Pyzik (TG Power) | 1,00 | 36. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,00 | 37. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,00 | 38. | Przemysław Syczowski (Supersonics) | 1,00 | 39. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 40. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|