RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2015/16): 1. LigaMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 8. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 19,89 | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 17,52 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,36 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 15,35 | 5. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 14,69 | 6. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 14,67 | 7. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 14,47 | 8. | Marcin Palicki (Green Peas) | 14,43 | 9. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,00 | 10. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 13,85 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 23,73 | 2. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 16,22 | 3. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,05 | 4. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 13,58 | 5. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 13,11 | 6. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 13,06 | 7. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 12,91 | 8. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 12,87 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,86 | 10. | Kamil Januszka (Budsar) | 12,09 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 38,41 | 2. | Radosław Szmal (Atomic) | 36,52 | 3. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,46 | 4. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 36,13 | 5. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 35,60 | 6. | Kamil Januszka (Budsar) | 35,27 | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 35,27 | 8. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 35,23 | 9. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 35,00 | 10. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 34,88 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 9,80 | 2. | Marcin Palicki (Green Peas) | 9,48 | 3. | Michał Stępień (Atomic) | 9,12 | 4. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 9,00 | 5. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 8,83 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,58 | 7. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 8,12 | 8. | Marcin Tartas (Budsar) | 7,26 | 9. | Piotr Wolnik (Drim Tim) | 7,00 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 6,89 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 7,08 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 6,38 | 3. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 5,11 | 4. | Łukasz Przybyłek (TG Power) | 5,05 | 5. | Kamil Januszka (Budsar) | 4,36 | 6. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 4,35 | 7. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,17 | 8. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 3,84 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 3,83 | 10. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,68 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,05 | 2. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 2,78 | 3. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,69 | 4. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,61 | 5. | Kamil Januszka (Budsar) | 2,18 | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,18 | 7. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,06 | 8. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 2,00 | 9. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,00 | 10. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 1,85 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,79 | 2. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,46 | 3. | Michał Stępień (Atomic) | 1,41 | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 1,17 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,13 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 7. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,00 | 8. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 0,80 | 9. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 0,76 | 10. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 0,73 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kamil Januszka (Budsar) | 4,55 | 2. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 4,44 | 3. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 3,21 | 4. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 3,18 | 5. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,94 | 6. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,91 | 7. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,82 | 8. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,76 | 9. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 2,76 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,69 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Marcin Tartas (Budsar) | 54,4% | 2. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 52,5% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 51,4% | 4. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 50,8% | 5. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 49,6% | 6. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 48,6% | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 46,4% | 8. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 44,3% | 9. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 43,9% | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 43,7% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 42,9% | 2. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 38,6% | 3. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 38,3% | 4. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 34,8% | 5. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 34,4% | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 34,0% | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 33,0% | 8. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 31,4% | 9. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 30,9% | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 29,9% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 79,3% | 2. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 75,0% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 75,0% | 4. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 66,7% | 5. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 63,8% | 6. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 63,4% | 7. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 61,9% | 8. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 61,1% | 9. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 60,3% | 10. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 59,2% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 5,00 | 2. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 3,00 | 3. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 2,00 | 4. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 5. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 2,00 | 6. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 7. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 | 8. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 9. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 1,00 | 10. | Kamil Januszka (Budsar) | 1,00 | 11. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 12. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 13. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 1,00 | 14. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 1,00 | 15. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 16. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 17. | Artur Pawlik (4 deal) | 1,00 | 18. | Michał Stępień (Atomic) | 1,00 | 19. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 20. | Marcin Wojtynek (TG Power) | 1,00 | 21. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 | 22. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|