RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2015/16): 1. LigaMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 8. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 19,89 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 18,05 | 3. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 17,85 | 4. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 16,92 | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 15,35 | 6. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 7. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 14,67 | 8. | Marcin Palicki (Green Peas) | 14,35 | 9. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 14,19 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 23,90 | 2. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 16,22 | 3. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 14,05 | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,05 | 5. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 13,75 | 6. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 13,62 | 7. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 13,58 | 8. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 13,47 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 13,47 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 12,17 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 38,25 | 2. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 37,13 | 3. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 36,92 | 4. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,82 | 5. | Radosław Szmal (Atomic) | 36,52 | 6. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 35,55 | 7. | Kamil Januszka (Budsar) | 35,27 | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 35,20 | 9. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 35,19 | 10. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 35,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 9,80 | 2. | Michał Stępień (Atomic) | 9,47 | 3. | Marcin Palicki (Green Peas) | 9,35 | 4. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 9,00 | 5. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 8,83 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,50 | 7. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 8,12 | 8. | Marcin Tartas (Budsar) | 7,22 | 9. | Piotr Wolnik (Drim Tim) | 7,00 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 6,89 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 7,30 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 7,25 | 3. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 5,11 | 4. | Łukasz Przybyłek (TG Power) | 5,05 | 5. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 4,43 | 6. | Kamil Januszka (Budsar) | 4,36 | 7. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 4,12 | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 4,12 | 9. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,90 | 10. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 3,89 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,15 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,92 | 3. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 2,78 | 4. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,62 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,30 | 6. | Kamil Januszka (Budsar) | 2,18 | 7. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 2,15 | 8. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,13 | 9. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,00 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,79 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,79 | 2. | Michał Stępień (Atomic) | 1,53 | 3. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,46 | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 1,17 | 5. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,05 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 0,80 | 8. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 0,76 | 9. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 0,73 | 10. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 0,53 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kamil Januszka (Budsar) | 4,55 | 2. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 4,44 | 3. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 3,21 | 4. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 3,18 | 5. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 3,08 | 6. | Łukasz Dudek (Demons) | 2,90 | 7. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,85 | 8. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,81 | 9. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 2,79 | 10. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,76 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Marcin Tartas (Budsar) | 54,7% | 2. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 52,5% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 50,4% | 4. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 50,3% | 5. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 48,6% | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 48,6% | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 46,4% | 8. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 44,3% | 9. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 43,9% | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 43,8% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 41,7% | 2. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 38,6% | 3. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 38,6% | 4. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 36,1% | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 34,6% | 6. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 34,4% | 7. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 33,3% | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 32,5% | 9. | Łukasz Kaszycki (Demons) | 28,2% | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 28,2% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 79,8% | 2. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 73,8% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 72,5% | 4. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 66,7% | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 63,4% | 6. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 61,5% | 7. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 60,3% | 8. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 58,9% | 9. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 58,7% | 10. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 57,1% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 4,00 | 2. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 3,00 | 3. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 2,00 | 4. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 5. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 2,00 | 6. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 | 7. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 8. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 1,00 | 9. | Kamil Januszka (Budsar) | 1,00 | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 11. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 12. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 1,00 | 13. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 14. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 15. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 16. | Artur Pawlik (4 deal) | 1,00 | 17. | Michał Stępień (Atomic) | 1,00 | 18. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 19. | Marcin Wojtynek (TG Power) | 1,00 | 20. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|