RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2014/15)Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 6. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 23,08 | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 18,53 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,88 | 4. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 17,56 | 5. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 17,20 | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 16,58 | 7. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 16,41 | 8. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 15,68 | 9. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 15,67 | 10. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 15,15 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 21,38 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 20,88 | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 16,71 | 4. | Dominik Pietryga (TG Power) | 16,69 | 5. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 15,30 | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 15,13 | 7. | Łukasz Duda (TG Team) | 14,86 | 8. | Adam Szabatowski (PMB) | 14,38 | 9. | Sebastian Kusiak (Se Gramy) | 13,93 | 10. | Robert Białkowski (Dobermany) | 13,74 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 39,88 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 39,85 | 3. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 38,06 | 4. | Artur Czempik (ZGP) | 37,86 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 37,71 | 6. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 37,46 | 7. | Łukasz Duda (TG Team) | 37,00 | 8. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 36,83 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,35 | 10. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 36,25 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 13,60 | 2. | Łukasz Duda (TG Team) | 11,86 | 3. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 11,85 | 4. | Robert Białkowski (Dobermany) | 10,47 | 5. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 9,89 | 6. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 9,62 | 7. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 9,11 | 8. | Michał Stępień (Atomic) | 8,90 | 9. | Marcin Palicki (Green Peas) | 8,65 | 10. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 8,58 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 7,83 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 6,50 | 3. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 5,50 | 4. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 5,43 | 5. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,78 | 6. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,28 | 7. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 4,18 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,11 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,11 | 10. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 3,75 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 4,50 | 2. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,83 | 3. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łaż±) | 3,53 | 4. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,06 | 5. | Kamil Malicki (Dobermany) | 3,00 | 6. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,73 | 7. | Artur Czempik (ZGP) | 2,71 | 8. | Łukasz Skrzyński (ZGP) | 2,60 | 9. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 2,28 | 10. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,25 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 3,23 | 2. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 2,31 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,42 | 4. | Michał Stępień (Atomic) | 1,30 | 5. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,25 | 6. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,08 | 7. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 8. | Łukasz Duda (TG Team) | 1,00 | 9. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 0,92 | 10. | Jarek Harazin (ZGP) | 0,85 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 4,72 | 2. | Artur Czempik (ZGP) | 4,71 | 3. | Łukasz Dudek (Demons) | 4,06 | 4. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 3,86 | 5. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,83 | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,63 | 7. | Łukasz Duda (TG Team) | 3,57 | 8. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 3,57 | 9. | Robert Białkowski (Dobermany) | 3,37 | 10. | Dominik Pietryga (TG Power) | 3,25 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kamil Malicki (Dobermany) | 57,3% | 2. | Marcin Tartas (Budsar) | 56,0% | 3. | Marek Mandowski (10 KG Mniej) | 53,1% | 4. | Bartosz Bogacki (Drozd) | 51,0% | 5. | Robert Białkowski (Dobermany) | 50,0% | 6. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 50,0% | 7. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 48,8% | 8. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 48,8% | 9. | Łukasz Błędowski (OKKS) | 48,3% | 10. | Marek Bury (Se Gramy) | 47,5% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Adrian Wilk (Monstars) | 46,7% | 2. | Tomasz Oczadły (Romus) | 41,4% | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 39,4% | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 38,5% | 5. | Szymon Kampa (Dobermany) | 37,8% | 6. | Damian Pruksa (Dobermany) | 37,6% | 7. | Sebastian Kusiak (Se Gramy) | 36,1% | 8. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 36,1% | 9. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 35,4% | 10. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 35,2% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 81,1% | 2. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 78,6% | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 77,8% | 4. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 76,9% | 5. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 75,0% | 6. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 74,6% | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 73,7% | 8. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 70,6% | 9. | Marcin Kozik (Longman) | 70,2% | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 67,4% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Łukasz Dudek (Demons) | 3,00 | 2. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 3,00 | 3. | Krzysztof Ziaja (Drozd) | 3,00 | 4. | Marek Białas (Hica) | 2,00 | 5. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 6. | Adam Garbacz (Olimpia) | 2,00 | 7. | Michał Kocy (Dobermany) | 2,00 | 8. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 2,00 | 9. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 2,00 | 11. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 2,00 | 12. | Arkadiusz Piekarski (Jaworzno) | 2,00 | 13. | Dominik Pietryga (TG Power) | 2,00 | 14. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 | 15. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,00 | 16. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 17. | Przemysław Bujara (Ci co nie łaż±) | 1,00 | 18. | Łukasz Duda (TG Team) | 1,00 | 19. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 1,00 | 20. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 1,00 | 21. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 22. | Szymon Kampa (Dobermany) | 1,00 | 23. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 24. | Maciej Kozieł (Romus) | 1,00 | 25. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 1,00 | 26. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,00 | 27. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 28. | Marek Mandowski (10 KG Mniej) | 1,00 | 29. | Artur Pawlik (4 deal) | 1,00 | 30. | Dominik Pfifer (Knurowic) | 1,00 | 31. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 1,00 | 32. | Damian Pruksa (Dobermany) | 1,00 | 33. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,00 | 34. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,00 | 35. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 1,00 | 36. | Adrian Wilk (Monstars) | 1,00 | 37. | Michał Winkler (Jaworzno) | 1,00 | 38. | Joachim Wolnik (Sor-Drew) | 1,00 | 39. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|