RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2014/15): 2. Liga Grupa AMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 6. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Robert Białkowski (Dobermany) | 18,53 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,88 | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 16,41 | 4. | Damian Pruksa (Dobermany) | 15,00 | 5. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 14,83 | 6. | Łukasz Duda (TG Team) | 14,43 | 7. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 14,07 | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 13,33 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 12,89 | 10. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 12,74 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 20,88 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 16,71 | 3. | Łukasz Duda (TG Team) | 14,86 | 4. | Robert Białkowski (Dobermany) | 13,74 | 5. | Damian Pruksa (Dobermany) | 13,06 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 12,06 | 7. | Artur Lewicki (Monstars) | 11,78 | 8. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 11,17 | 9. | Kamil Malicki (Dobermany) | 10,65 | 10. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 10,32 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 39,88 | 2. | Łukasz Duda (TG Team) | 37,00 | 3. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,35 | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 36,25 | 5. | Artur Lewicki (Monstars) | 36,22 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 35,72 | 7. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 35,05 | 8. | Marcin Kozik (Longman) | 34,52 | 9. | Wiktor Wierzbicki (Monstars) | 33,75 | 10. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 32,94 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Duda (TG Team) | 11,86 | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 10,47 | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 9,89 | 4. | Dominik Pfifer (Knurowic) | 7,47 | 5. | Adam Sztukowski (TG Team) | 7,08 | 6. | Artur Lewicki (Monstars) | 6,39 | 7. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 6,22 | 8. | Marcin Kozik (Longman) | 6,05 | 9. | Michał Kocy (Dobermany) | 5,80 | 10. | Damian Pruksa (Dobermany) | 5,78 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,78 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 4,18 | 3. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,11 | 4. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,11 | 5. | Robert Białkowski (Dobermany) | 3,21 | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,13 | 7. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 3,06 | 8. | Wiktor Wierzbicki (Monstars) | 2,94 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,78 | 10. | Artur Lewicki (Monstars) | 2,72 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,83 | 2. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 3,53 | 3. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,06 | 4. | Kamil Malicki (Dobermany) | 3,00 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,25 | 6. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 2,18 | 7. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,94 | 8. | Wiktor Wierzbicki (Monstars) | 1,81 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,68 | 10. | Marcin Kozik (Longman) | 1,67 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Duda (TG Team) | 1,00 | 2. | Artur Lewicki (Monstars) | 0,67 | 3. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 0,61 | 4. | Adam Sztukowski (TG Team) | 0,50 | 5. | Michał Kocy (Dobermany) | 0,47 | 6. | Łukasz Talaga (Ci co nie łażą) | 0,46 | 7. | Marcin Kozik (Longman) | 0,43 | 8. | Robert Białkowski (Dobermany) | 0,42 | 9. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 0,39 | 10. | Jarosław Pańczyk (Monstars) | 0,29 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,83 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,63 | 3. | Łukasz Duda (TG Team) | 3,57 | 4. | Robert Białkowski (Dobermany) | 3,37 | 5. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 2,62 | 6. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 2,53 | 7. | Szymon Kampa (Dobermany) | 2,22 | 8. | Wojciech Kuśmierz (Knurowic) | 2,20 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,13 | 10. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 2,12 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kamil Malicki (Dobermany) | 57,3% | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 50,0% | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 48,8% | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 46,9% | 5. | Adrian Wilk (Monstars) | 45,2% | 6. | Damian Pruksa (Dobermany) | 45,1% | 7. | Michał Kocy (Dobermany) | 41,1% | 8. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 40,5% | 9. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 40,3% | 10. | Szymon Kampa (Dobermany) | 40,1% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 2. | Michał Kocy (Dobermany) | 2,00 | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 4. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 2,00 | 5. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,00 | 6. | Przemysław Bujara (Ci co nie łażą) | 1,00 | 7. | Łukasz Duda (TG Team) | 1,00 | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 9. | Szymon Kampa (Dobermany) | 1,00 | 10. | Dominik Pfifer (Knurowic) | 1,00 | 11. | Damian Pruksa (Dobermany) | 1,00 | 12. | Adrian Wilk (Monstars) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|