RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2014/15): 1. LigaEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 23,08 | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 17,73 | 3. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 17,56 | 4. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 16,53 | 5. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 16,35 | 6. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 15,62 | 7. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 15,58 | 8. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 15,05 | 9. | Marcin Palicki (Green Peas) | 14,59 | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 14,53 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 21,38 | 2. | Dominik Pietryga (TG Power) | 16,07 | 3. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 15,42 | 4. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 15,37 | 5. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 13,71 | 6. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 13,62 | 7. | Artur Pawlik (4 deal) | 13,47 | 8. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 12,95 | 9. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 12,50 | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 12,10 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 39,85 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 38,06 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 37,58 | 4. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 37,46 | 5. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 36,52 | 6. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 35,86 | 7. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 35,22 | 8. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 34,88 | 9. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 34,35 | 10. | Artur Pawlik (4 deal) | 33,88 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 11,85 | 2. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 9,62 | 3. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 9,29 | 4. | Marcin Palicki (Green Peas) | 8,82 | 5. | Michał Winkler (Jaworzno) | 8,50 | 6. | Michał Stępień (Atomic) | 8,47 | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 8,32 | 8. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 8,30 | 9. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 8,27 | 10. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 7,76 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 7,95 | 2. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 6,50 | 3. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 5,62 | 4. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 5,50 | 5. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,43 | 6. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 4,06 | 7. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,84 | 8. | Łukasz Dudek (Demons) | 3,54 | 9. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 3,40 | 10. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 3,38 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 4,50 | 2. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,74 | 3. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 2,28 | 4. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 2,27 | 5. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 2,23 | 6. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 2,00 | 7. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 2,00 | 8. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,89 | 9. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,86 | 10. | Radosław Szmal (Atomic) | 1,84 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 3,23 | 2. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 2,50 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,37 | 4. | Michał Stępień (Atomic) | 1,26 | 5. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 6. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,00 | 7. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 0,92 | 8. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 0,75 | 9. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 0,64 | 10. | Łukasz Kaszycki (Demons) | 0,64 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 4,72 | 2. | Łukasz Dudek (Demons) | 4,08 | 3. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 3,54 | 4. | Piotr Pakuła (Jaworzno) | 3,27 | 5. | Dominik Pietryga (TG Power) | 3,21 | 6. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,16 | 7. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 3,05 | 8. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,94 | 9. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,88 | 10. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 2,83 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Marek Mandowski (10 KG Mniej) | 56,4% | 2. | Marcin Tartas (Budsar) | 56,0% | 3. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 50,0% | 4. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 49,2% | 5. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 48,0% | 6. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 47,9% | 7. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 45,6% | 8. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 44,8% | 9. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 44,3% | 10. | Marek Kaczmarek (Rybnik Team) | 43,6% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 33,9% | 2. | Artur Pawlik (4 deal) | 33,0% | 3. | Łukasz Celiński (10 KG Mniej) | 32,7% | 4. | Marek Palej (Green Peas) | 31,3% | 5. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 30,9% | 6. | Marcin Palicki (Green Peas) | 30,9% | 7. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 30,6% | 8. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 29,0% | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 28,4% | 10. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 28,3% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 78,6% | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 77,9% | 3. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 77,8% | 4. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 71,2% | 5. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 61,5% | 6. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 60,6% | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 59,7% | 8. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 56,5% | 9. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 54,1% | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 54,0% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Arkadiusz Piekarski (Jaworzno) | 2,00 | 2. | Dominik Pietryga (TG Power) | 2,00 | 3. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 | 4. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 5. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 1,00 | 6. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 7. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 1,00 | 8. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 9. | Marek Mandowski (10 KG Mniej) | 1,00 | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 1,00 | 11. | Artur Pawlik (4 deal) | 1,00 | 12. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 1,00 | 13. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,00 | 14. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,00 | 15. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 1,00 | 16. | Michał Winkler (Jaworzno) | 1,00 | 17. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|