RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2013/14): 2. LigaMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 6. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 27,50 | 2. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 19,13 | 3. | Radosław Szmal (Atomic) | 17,06 | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Kiść) | 16,90 | 5. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 16,75 | 6. | Łukasz Duda (TG Team) | 15,83 | 7. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 15,71 | 8. | Mariusz Soja (Atomic) | 15,53 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 10. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 14,85 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 16,94 | 2. | Dawid Stroba (TG Team) | 14,23 | 3. | Łukasz Duda (TG Team) | 14,17 | 4. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 14,13 | 5. | Kamil Malicki (Dobermany) | 13,24 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 12,67 | 7. | Mariusz Soja (Atomic) | 12,60 | 8. | Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść) | 12,41 | 9. | Robert Białkowski (Dobermany) | 12,33 | 10. | Artur Czempik (ZGP) | 12,28 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Sztukowski (TG Team) | 39,43 | 2. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 38,61 | 3. | Artur Czempik (ZGP) | 38,00 | 4. | Łukasz Duda (TG Team) | 37,50 | 5. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 36,67 | 6. | Radosław Szmal (Atomic) | 36,50 | 7. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 36,38 | 8. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 36,00 | 9. | Jacek Cieślak (ZGP) | 35,71 | 10. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 34,46 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 18,06 | 2. | Łukasz Duda (TG Team) | 13,50 | 3. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 10,07 | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 10,05 | 5. | Adam Sztukowski (TG Team) | 9,43 | 6. | Mariusz Soja (Atomic) | 9,27 | 7. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 9,14 | 8. | Paweł Juraszek (Wielka Kiść) | 8,20 | 9. | Michał Stępień (Atomic) | 7,63 | 10. | Robert Białkowski (Dobermany) | 7,24 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 5,00 | 2. | Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść) | 5,00 | 3. | Joachim Wolnik (Sor-Drew) | 4,62 | 4. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 4,50 | 5. | Artur Czempik (ZGP) | 4,28 | 6. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 4,00 | 7. | Radosław Szmal (Atomic) | 3,94 | 8. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,47 | 9. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 3,40 | 10. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,94 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,31 | 2. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 3,23 | 3. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 3,00 | 4. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 2,81 | 5. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,56 | 6. | Marcin Szpala (Wielka Kiść) | 2,46 | 7. | Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść) | 2,41 | 8. | Kamil Malicki (Dobermany) | 2,29 | 9. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,11 | 10. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 2,06 | 2. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,93 | 3. | Adam Sztukowski (TG Team) | 1,64 | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Kiść) | 1,20 | 5. | Jarek Harazin (ZGP) | 1,07 | 6. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,00 | 7. | Michał Stępień (Atomic) | 0,84 | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 0,83 | 9. | Mariusz Soja (Atomic) | 0,80 | 10. | Jacek Cieślak (ZGP) | 0,79 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Czempik (ZGP) | 5,11 | 2. | Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść) | 3,94 | 3. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 3,85 | 4. | Jacek Cieślak (ZGP) | 3,00 | 5. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 2,94 | 6. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 2,88 | 7. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 2,83 | 8. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 2,80 | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,76 | 10. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,67 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jarosław Pańczyk (Monstars) | 56,1% | 2. | Paweł Juraszek (Wielka Kiść) | 55,9% | 3. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 53,7% | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 51,8% | 5. | Radosław Szmal (Atomic) | 50,9% | 6. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 50,0% | 7. | Jan Kupczyk (Killa Bees) | 48,9% | 8. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 48,9% | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 48,7% | 10. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 48,5% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 45,5% | 2. | Adrian Wilk (Monstars) | 40,7% | 3. | Damian Pruksa (Dobermany) | 38,2% | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 37,7% | 5. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 34,6% | 6. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 32,1% | 7. | Artur Czempik (ZGP) | 31,8% | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 31,6% | 9. | Michał Piętka (Monstars) | 26,0% | 10. | Dawid Stroba (TG Team) | 25,7% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 80,0% | 2. | Tomasz Woszczyk (Ci co nie łażą) | 75,6% | 3. | Robert Białkowski (Dobermany) | 72,4% | 4. | Kamil Malicki (Dobermany) | 69,2% | 5. | Jacek Cieślak (ZGP) | 65,0% | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 64,9% | 7. | Andrzej Sass (Atomic) | 62,0% | 8. | Radosław Szmal (Atomic) | 57,8% | 9. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 56,9% | 10. | Dawid Stroba (TG Team) | 55,1% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Damian Pruksa (Dobermany) | 3,00 | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 3. | Łukasz Duda (TG Team) | 2,00 | 4. | Michał Kocy (Dobermany) | 2,00 | 5. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 6. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,00 | 7. | Tomasz Białecki (Wielka Kiść) | 1,00 | 8. | Łukasz Furmanek (Knurowic) | 1,00 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Kamil Malicki (Dobermany) | 1,00 | 11. | Michał Piętka (Monstars) | 1,00 | 12. | Marcin Wisła (Atomic) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|