RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2013/14): 2. Liga - FinałEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 13,33 | 2. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 10,33 | 3. | Michał Winkler (Jaworzno) | 10,25 | 4. | Andrzej Sass (Atomic) | 9,67 | 5. | Radosław Szmal (Atomic) | 9,33 | 6. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 8,00 | 7. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 4,75 | 8. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 4,40 | 9. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 3,67 | 10. | Arkadiusz Piekarski (Jaworzno) | 3,40 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 10,75 | 2. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 9,67 | 3. | Radosław Szmal (Atomic) | 9,33 | 4. | Andrzej Sass (Atomic) | 8,50 | 5. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 7,40 | 6. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 6,25 | 7. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 5,00 | 8. | Mariusz Soja (Atomic) | 4,00 | 9. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 4,00 | 10. | Michał Winkler (Jaworzno) | 4,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Radosław Szmal (Atomic) | 39,67 | 2. | Mariusz Soja (Atomic) | 35,00 | 3. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 33,67 | 4. | Andrzej Sass (Atomic) | 30,67 | 5. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 29,00 | 6. | Michał Winkler (Jaworzno) | 26,00 | 7. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 25,25 | 8. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 23,20 | 9. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 21,00 | 10. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 19,75 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Michał Winkler (Jaworzno) | 8,50 | 2. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 7,67 | 3. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 6,50 | 4. | Radosław Szmal (Atomic) | 6,33 | 5. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 6,00 | 6. | Andrzej Sass (Atomic) | 5,33 | 7. | Mariusz Soja (Atomic) | 5,00 | 8. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 3,75 | 9. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 2,20 | 10. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 2,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,83 | 2. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,75 | 3. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 1,67 | 4. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,33 | 5. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 1,25 | 6. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 1,00 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 8. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 0,83 | 10. | Michał Winkler (Jaworzno) | 0,75 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,33 | 2. | Mariusz Soja (Atomic) | 2,00 | 3. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,83 | 4. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 1,67 | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 6. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 1,00 | 7. | Michał Winkler (Jaworzno) | 1,00 | 8. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 0,75 | 9. | Arkadiusz Piekarski (Jaworzno) | 0,60 | 10. | Jakub Warchoł (Jaworzno) | 0,33 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Mariusz Soja (Atomic) | 3,00 | 2. | Radosław Szmal (Atomic) | 2,50 | 3. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 2,25 | 4. | Andrzej Sass (Atomic) | 2,17 | 5. | Michał Prokurat (Jaworzno) | 2,00 | 6. | Daniel Sergiel (Jaworzno) | 2,00 | 7. | Przemysław Pazoła (Jaworzno) | 1,75 | 8. | Maciej Gąciarz (Atomic) | 1,20 | 9. | Artur Brzeziński (Atomic) | 1,00 | 10. | Michał Winkler (Jaworzno) | 1,00 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |