Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Se Gramy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Killa Bees43:68Se Gramywięcej»
(16-09-2017 10:20)
Se Gramy66:61Płomień D.G.więcej»
(23-09-2017 11:40)
Sor-Drew71:69Se Gramywięcej»
(01-10-2017 9:00)
Se Gramy49:41Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(21-10-2017 10:20)
Wataha45:47Se Gramywięcej»
(28-10-2017 11:40)
Se Gramy63:60Romus Katowicewięcej»
(04-11-2017 9:00)
Gwiazdy Podwórka44:48Se Gramywięcej»
(11-11-2017 13:00)
Piaśniki Magic Balls46:49Se Gramywięcej»
(09-12-2017 10:20)
Se Gramy32:54Monstars OSiR Będzinwięcej»
(16-12-2017 10:20)
Se Gramy60:47Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2018 10:20)
ZGP Comax62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
Se Gramy53:66Longman Boyswięcej»
(21-01-2018 10:20)

2. Liga - runda 2

Piaśniki Magic Balls57:41Se Gramywięcej»
(27-01-2018 9:00)
Se Gramy50:74Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Longman Boys56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Se Gramy52:49Killa Beeswięcej»
(03-03-2018 13:00)
Romus Katowice97:76Se Gramywięcej»
(11-03-2018 9:00)
Płomień D.G.67:65Se Gramywięcej»
(07-04-2018 11:40)
Se Gramy79:62Zryw Siemianowicewięcej»
(14-04-2018 11:40)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)