Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Robert Knyrek

Robert  Knyrek
Zawodnik: Robert Knyrek
Drużyna: Killa Bees
Wcześniej:Olimpia Basket - do 30-03-2019
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Killa Bees - Gwiazdy Podwórka3837.5%2633.3%1250.0%1250.0%415120189
Hica - Killa Bees2728.6%1520.0%1250.0%000.0%011120153
Killa Bees - Energiczni81361.5%7977.8%1425.0%000.0%72910011721
Dazynt - Killa Bees3933.3%3837.5%010.0%11100.0%213120275
Se Gramy - Killa Bees060.0%060.0%000.0%000.0%12303010-1
Piaśniki - Killa Bees51338.5%3933.3%2450.0%000.0%52703011213
Killa Bees - Monstars1333.3%1250.0%010.0%000.0%000100021
Killa Bees - Zryw3933.3%2540.0%1425.0%11100.0%011110184
Killa Bees - Wielka Kiść51631.3%31030.0%2633.3%000.0%2130503126
Killa Bees - Olimpia51533.3%31030.0%2540.0%000.0%2021010126
Killa Bees - Olimpia61540.0%41233.3%2366.7%020.0%3140014144
Gwiazdy Podwórka - Killa Bees41040.0%41040.0%000.0%000.0%101030185
Killa Bees - Energiczni21118.2%2922.2%020.0%1250.0%718110550
SUMA4713534.8%3510134.7%123435.3%4850.0%34134782222111076
ŚREDNIO3.610.42.77.80.92.60.30.62.61.03.60.61.70.21.68.55.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)