Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Robert Knyrek

Zawodnik: Robert Knyrek
Drużyna: Olimpia Basket Boruszowice
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Longman - Olimpia242633.3%1425.0%1250.0%22100.0%4372002710
Olimpia - Killa Bees373650.0%2540.0%11100.0%020.0%123010076
Płomień - Olimpia262633.3%1520.0%11100.0%1250.0%437030269
Se Gramy - Olimpia20050.0%020.0%030.0%000.0%11202000-1
Olimpia - Wataha241425.0%020.0%1250.0%000.0%314210037
Romus - Olimpia16010.0%000.0%010.0%000.0%20201030-1
Zryw - Olimpia304944.4%3650.0%1333.3%000.0%5164212915
Olimpia - Piaśniki4061833.3%51338.5%1520.0%020.0%3252303136
Olimpia - Gwiazdy Podwórka2341040.0%2728.6%2366.7%000.0%40412001011
Monstars - Olimpia4051533.3%41136.4%1425.0%11100.0%50523201214
Olimpia - ZGP345862.5%400.0%1250.0%000.0%1011102001121
Olimpia - Wataha3641136.4%3837.5%1333.3%1250.0%4261102108
Gwiazdy Podwórka - Olimpia363742.9%2633.3%11100.0%1250.0%5162311814
Olimpia - ZGP4031323.1%1616.7%2728.6%000.0%6284622816
Sor-Drew - Olimpia4072429.2%61637.5%1812.5%1250.0%62813001610
SUMA4664914334.3%349137.4%154632.6%71546.7%6321842133617120145
ŚREDNIO31.13.39.52.36.11.03.10.51.04.21.45.61.42.20.41.18.09.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)