Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Robert Knyrek

Zawodnik: Robert Knyrek
Drużyna: Olimpia Basket Boruszowice
Wiek: 33 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Longman - Olimpia242633.3%1425.0%1250.0%22100.0%4372002710
Olimpia - Killa Bees373650.0%2540.0%11100.0%020.0%123010076
Płomień - Olimpia262633.3%1520.0%11100.0%1250.0%437030269
Se Gramy - Olimpia20050.0%020.0%030.0%000.0%11202000-1
Olimpia - Wataha241425.0%020.0%1250.0%000.0%314210037
Romus - Olimpia16010.0%000.0%010.0%000.0%20201030-1
Zryw - Olimpia304944.4%3650.0%1333.3%000.0%5164212915
Olimpia - Piaśniki4061833.3%51338.5%1520.0%020.0%3252303136
Olimpia - Gwiazdy Podwórka2341040.0%2728.6%2366.7%000.0%40412001011
Monstars - Olimpia4051533.3%41136.4%1425.0%11100.0%50523201214
SUMA280278033.8%185532.7%92536.0%4944.4%32134513183126776
ŚREDNIO28.02.78.01.85.50.92.50.40.93.21.34.51.31.80.31.26.77.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Killa Bees48:56Płomieńwięcej»
(14-01-2018 14:20)
Piaśniki44:58Watahawięcej»
(14-01-2018 13:00)
Longman63:41Sor-Drewwięcej»
(14-01-2018 11:40)
Monstars102:46Olimpiawięcej»
(14-01-2018 10:20)
ZGP62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
Kolejka 9
Sor-Drew0:20Piaśnikiwięcej»
(07-01-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Atomic53:60Drim Timwięcej»
(07-01-2018 19:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Wściekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Budsar45:64Wielka Kiść więcej»
(07-01-2018 14:30)
Green Peas77:47Jaworznowięcej»
(07-01-2018 13:00)
Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)