Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Paweł Janus

Paweł Janus
Zawodnik: Paweł Janus
Drużyna: W¶ciekłe Psy
Wcze¶niej:W¶ciekłe Psy - do 08-03-2020
Wiek: 23 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W¶ciekłe Psy - Hica41330.8%31030.0%1333.3%1425.0%1341302104
Energiczni - W¶ciekłe Psy4850.0%44100.0%040.0%1250.0%123200396
W¶ciekłe Psy - Monstars21020.0%2825.0%020.0%2540.0%617350169
Green Peas - W¶ciekłe Psy51338.5%2728.6%3650.0%000.0%70702011313
Atomic - W¶ciekłe Psy1812.5%030.0%1520.0%3475.0%314030461
Dobermany - W¶ciekłe Psy1714.3%1333.3%040.0%000.0%202150321
W¶ciekłe Psy - Wielka Ki¶ć1425.0%1425.0%000.0%000.0%606220227
SUMA186328.6%133933.3%52420.8%71546.7%267339200164841
¦REDNIO2.69.01.95.60.73.41.02.13.71.04.71.32.90.02.36.95.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)