Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Miłosz Solewodziński

Zawodnik: Miłosz Solewodziński
Drużyna: Płomień Żory
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - Płomień Żory000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Wataha - Płomień Żory82138.1%61637.5%2540.0%1333.3%6171104199
Płomień Żory - Dobre Chłopaki21216.7%21020.0%020.0%1250.0%246030350
Asy ¦l±ska - Płomień Żory2825.0%2825.0%000.0%040.0%448231345
Płomień Żory - New York Bricks4944.4%4757.1%020.0%1250.0%6393513918
Drozd - Płomień Żory71258.3%71163.6%010.0%3742.9%61733121720
Płomień Żory - Zryw5955.6%4757.1%1250.0%2825.0%40431121310
Olimpia - Płomień Żory51631.3%3933.3%2728.6%11100.0%30324331311
Płomień Żory - Wataha2540.0%2450.0%010.0%020.0%3362600413
SUMA359238.0%307241.7%52025.0%92931.0%34165016267208486
¦REDNIO3.910.23.38.00.62.21.03.23.81.85.61.82.90.82.29.39.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)