Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Miłosz Solewodziński

Zawodnik: Miłosz Solewodziński
Drużyna: Płomień Żory
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wataha - Płomień Żory82138.1%61637.5%2540.0%1333.3%6171104199
Płomień Żory - Dobre Chłopaki21216.7%21020.0%020.0%1250.0%246030350
Asy Śląska - Płomień Żory2825.0%2825.0%000.0%040.0%448231345
Płomień Żory - New York Bricks4944.4%4757.1%020.0%1250.0%6393513918
Drozd - Płomień Żory71258.3%71163.6%010.0%3742.9%61733121720
Płomień Żory - Zryw5955.6%4757.1%1250.0%2825.0%40431121310
Olimpia - Płomień Żory51631.3%3933.3%2728.6%11100.0%30324331311
Płomień Żory - Wataha2540.0%2450.0%010.0%020.0%3362600413
Płomień Żory - Asy Śląska51050.0%5862.5%020.0%2366.7%62854031220
New York Bricks - Płomień Żory31520.0%31225.0%030.0%5683.3%1151603031114
Płomień Żory - Drozd2728.6%2540.0%020.0%1250.0%3033510511
Płomień Żory - OKKS41233.3%41040.0%020.0%3475.0%43724111115
Zryw - Płomień Żory11100.0%11100.0%000.0%000.0%415120228
SUMA5013736.5%4510841.7%52917.2%204445.5%6227892744929125154
ŚREDNIO3.810.53.58.30.42.21.53.44.82.16.82.13.40.72.29.611.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)