Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Sękowski

Zawodnik: Michał Sękowski
Drużyna: Olimpia Basket
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Płomień Żory - Olimpia3837.5%2450.0%1425.0%010.0%404130475
Olimpia - Zryw3933.3%3650.0%030.0%000.0%112000161
Olimpia - Asy ¦l±ska1333.3%1333.3%000.0%1250.0%235010234
PMB - Olimpia000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Olimpia - OKKS1520.0%1520.0%000.0%2450.0%11211064-4
Olimpia - Wataha1333.3%1333.3%000.0%000.0%101100022
Dobre Chłopaki - Olimpia1520.0%1425.0%010.0%22100.0%729010347
Olimpia - PMB000.0%000.0%000.0%000.0%000010001
SUMA103330.3%92536.0%1812.5%5955.6%16723370162616
¦REDNIO1.34.11.13.10.11.00.61.12.00.92.90.40.90.02.03.32.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)