Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Krzysztof Rospondek

Zawodnik: Krzysztof Rospondek
Drużyna: Wataha
Wcześniej:Płomień Dąbrowa Górnicza - do 10-04-2011
Płomień D.G. - do 20-12-2014
Płomień D.G. - do 12-03-2016
Płomień D.G. - do 13-05-2018
Pozycja: 2/3
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dazynt - Wataha4850.0%4757.1%010.0%22100.0%61702001015
Wataha - Rybnik Team1425.0%11100.0%030.0%000.0%101100021
Gwiezdno Flota - Wataha101855.6%91369.2%1520.0%2366.7%35811002324
Wataha - Se Gramy81266.7%5683.3%3650.0%000.0%22410011919
Olimpia - Wataha71546.7%5771.4%2825.0%010.0%32521001615
Wataha - Hica3933.3%2633.3%1333.3%000.0%235110177
Energiczni - Wataha51435.7%51241.7%020.0%4666.7%33601001410
Wataha - Zryw71643.8%3837.5%4850.0%1250.0%1031366041930
PMB - Wataha61931.6%51533.3%1425.0%1425.0%951401021411
Wataha - Monstars61637.5%4944.4%2728.6%000.0%43730021412
Dazynt - Wataha31520.0%31421.4%010.0%000.0%6511130069
Wataha - Energiczni51241.7%3742.9%2540.0%000.0%1331612041220
Wataha - PMB51338.5%4757.1%1616.7%3475.0%61721131413
SUMA7017140.9%5311247.3%175928.8%132259.1%68361041919117170186
ŚREDNIO5.413.24.18.61.34.51.01.75.22.88.01.51.50.11.313.114.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)