Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Krzysztof Lelonek

Krzysztof Lelonek
Zawodnik: Krzysztof Lelonek
Drużyna: New York Bricks
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wataha - New York Bricks1333.3%1333.3%000.0%000.0%426110127
New York Bricks - Dobre Chłopaki040.0%010.0%030.0%000.0%10100000-3
Asy Śląska - New York Bricks020.0%000.0%020.0%000.0%202000000
PMB - New York Bricks11100.0%11100.0%000.0%000.0%000000022
New York Bricks - Drozd11100.0%11100.0%000.0%000.0%011000023
Płomień Żory - New York Bricks030.0%020.0%010.0%000.0%10110000-1
Dobre Chłopaki - New York Bricks1520.0%1333.3%020.0%000.0%314100023
New York Bricks - Asy Śląska010.0%000.0%010.0%020.0%01100000-2
New York Bricks - OKKS1250.0%1250.0%000.0%000.0%000010022
Zryw - New York Bricks010.0%000.0%010.0%000.0%00000010-2
New York Bricks - PMB030.0%010.0%020.0%000.0%303100001
SUMA52619.2%51435.7%0120.0%020.0%1451942021010
ŚREDNIO0.52.40.51.30.01.10.00.21.30.51.70.40.20.00.20.90.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)