Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Jarosław Olesiński

Jarosław Olesiński
Zawodnik: Jarosław Olesiński
Drużyna: Monstars Będzin
Wcze¶niej:Monstars Będzin - do 13-05-2018
Płomień D.G. - do 31-03-2019
Wiek: 43 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Hica020.0%000.0%020.0%000.0%123420205
PMB - Monstars3650.0%2366.7%1333.3%000.0%4041200711
Monstars - Energiczni2366.7%11100.0%1250.0%1250.0%4262001611
Monstars - Atomic2728.6%2540.0%020.0%000.0%1567111413
W¶ciekłe Psy - Monstars2728.6%020.0%2540.0%000.0%303220068
Monstars - Budsar3560.0%2366.7%1250.0%000.0%6282301717
Monstars - Dobermany1250.0%000.0%1250.0%000.0%3145502314
Green Peas - Monstars3475.0%11100.0%2366.7%000.0%1016310818
Monstars - Gwiezdno Flota1520.0%010.0%1425.0%000.0%314230236
Se Gramy - Monstars61154.5%6966.7%020.0%1250.0%52767011326
Monstars - Budsar5683.3%22100.0%3475.0%000.0%52753011326
SUMA285848.3%162759.3%123138.7%2450.0%361753423121170155
¦REDNIO2.55.31.52.51.12.80.20.43.31.54.83.82.80.21.06.414.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:58Zrywwięcej»
(05-02-2023 11:40)
Bociany Manhattan49:75New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Asy ¦l±ska65:47Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermanywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Monstars48:61Budsarwięcej»
(04-02-2023 10:20)
Grupa B:
Hica58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
PMB40:64Atomicwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Se Gramy71:99W¶ciekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia50:75Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Dazynt43:85Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Kolejka 12
New York Bricks61:62Wielka Ki¶ćwięcej»
(29-01-2023 15:40)