Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Jarosław Olesiński

Jarosław Olesiński
Zawodnik: Jarosław Olesiński
Drużyna: Monstars Będzin
Wcze¶niej:Monstars Będzin - do 13-05-2018
Płomień D.G. - do 31-03-2019
Wiek: 44 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Basket Czerwionka2825.0%1333.3%1520.0%000.0%2356400514
Monstars - Atomic3837.5%2540.0%1333.3%1333.3%5494512818
W¶ciekłe Psy - Monstars2728.6%000.0%2728.6%1250.0%5270402710
Green Peas - Monstars1714.3%010.0%1616.7%020.0%505330432
Monstars - Wielka Ki¶ć1714.3%1425.0%030.0%000.0%5383521213
Monstars - Rybnik Team3650.0%000.0%3650.0%000.0%3255301918
Gwiezdno Flota - Monstars21020.0%1425.0%1616.7%1425.0%6172711611
Monstars - Hica21414.3%040.0%21020.0%000.0%303510162
Monstars - Basket Czerwionka1425.0%1250.0%020.0%000.0%101330026
Monstars - Atomic030.0%030.0%000.0%000.0%404030004
W¶ciekłe Psy - Monstars1425.0%11100.0%030.0%000.0%30300032-1
Monstars - Wielka Ki¶ć1425.0%11100.0%030.0%22100.0%2242310411
SUMA198223.2%82828.6%115420.4%51338.5%441761334151554108
¦REDNIO1.66.80.72.30.94.50.41.13.71.45.12.83.40.41.34.59.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)