Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Jarosław Olesiński

Jarosław Olesiński
Zawodnik: Jarosław Olesiński
Drużyna: Monstars Będzin
Wcześniej:Monstars Będzin - do 13-05-2018
Płomień D.G. - do 31-03-2019
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Rybnik Team - Monstars3933.3%3742.9%020.0%000.0%2352501611
Monstars - Energiczni1333.3%010.0%1250.0%000.0%5384202313
Dazynt - Monstars1616.7%11100.0%050.0%000.0%40451033216
Monstars - Zryw31030.0%2633.3%1425.0%000.0%32541211721
ZGP - Monstars55100.0%44100.0%11100.0%000.0%53875101132
Monstars - Atomic2450.0%22100.0%020.0%3650.0%4154302712
SUMA153740.5%122157.1%31618.8%3650.0%23123526375936105
ŚREDNIO2.56.22.03.50.52.70.51.03.82.05.84.36.20.81.56.017.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)