Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Jarosław Olesiński

Jarosław Olesiński
Zawodnik: Jarosław Olesiński
Drużyna: Monstars OSiR Będzin
Wcześniej:Monstars OSiR Będzin - do 13-05-2018
Płomień D.G. - do 31-03-2019
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Energiczni2633.3%2540.0%010.0%000.0%303420445
Dazynt - Monstars61060.0%6785.7%030.0%020.0%437128021231
Monstars - Zryw2633.3%2450.0%020.0%1250.0%3259604516
Piaśniki - Monstars3560.0%3560.0%000.0%000.0%1124601615
Wataha - Monstars1616.7%1425.0%020.0%000.0%303460426
Monstars - ZGP3650.0%3560.0%010.0%000.0%3367321620
Killa Bees - Monstars4944.4%4757.1%020.0%000.0%3144201812
Monstars - Wielka Kiść2366.7%11100.0%1250.0%11100.0%5164202615
Monstars - Olimpia1520.0%1250.0%030.0%000.0%5382601213
Hica - Monstars1250.0%000.0%1250.0%1425.0%303010044
Monstars - Se Gramy3650.0%33100.0%030.0%010.0%3144620618
Wataha - Monstars050.0%020.0%030.0%1250.0%4155711112
Monstars - Zryw2728.6%2450.0%030.0%3650.0%6392501714
Piaśniki - Monstars1520.0%1250.0%030.0%2450.0%000240143
Monstars - Hica2540.0%1425.0%11100.0%1250.0%4156800621
SUMA338638.4%305554.5%3319.7%102441.7%502070697252379205
ŚREDNIO2.25.72.03.70.22.10.71.63.31.34.74.64.80.31.55.313.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)