Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Jarosław Olesiński

Jarosław Olesiński
Zawodnik: Jarosław Olesiński
Drużyna: Monstars OSiR Będzin
Wcześniej:Monstars OSiR Będzin - do 13-05-2018
Płomień D.G. - do 31-03-2019
Wiek: 40 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Energiczni2633.3%2540.0%010.0%000.0%303420445
Dazynt - Monstars61060.0%6785.7%030.0%020.0%437128021231
Monstars - Zryw2633.3%2450.0%020.0%1250.0%3259604516
Piaśniki - Monstars3560.0%3560.0%000.0%000.0%1124601615
Wataha - Monstars1616.7%1425.0%020.0%000.0%303460426
Monstars - ZGP3650.0%3560.0%010.0%000.0%3367321620
SUMA173943.6%173056.7%090.0%1425.0%1792640312163593
ŚREDNIO2.86.52.85.00.01.50.20.72.81.54.36.75.20.32.75.815.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 6
2. Liga:
Dazynt33:81Se Gramywięcej»
(10-11-2019 10:20)
Zryw55:53Wielka Kiśćwięcej»
(10-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 7
1. Liga:
Dobermany57:71Rybnik Teamwięcej»
(10-11-2019 19:00)
Jaworzno70:71Gwiezdno Flotawięcej»
(10-11-2019 17:30)
Green Peas62:65Wściekłe Psywięcej»
(10-11-2019 16:00)
Demons94:70Atomicwięcej»
(10-11-2019 14:30)
Budsar87:84Romuswięcej»
(10-11-2019 13:00)
Longman0:20Drim Timwięcej»
(10-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 6
2. Liga:
Hica83:59Watahawięcej»
(09-11-2019 13:00)
Energiczni70:56Olimpiawięcej»
(09-11-2019 11:40)
Monstars64:57ZGPwięcej»
(09-11-2019 10:20)
Piaśniki84:67Killa Beeswięcej»
(09-11-2019 9:00)