Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Drim Tim

O drużynie

Mistrzostwo RALK w sezonie 2014/2015; 2015/16
oraz
pod nazwą FuFu Fighters w sezonie  2007/2008

Drim Tim

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

Drim Tim 63:36Gwiezdno Flotawięcej»
(17-09-2017 19:00)
Drim Tim 68:51Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-09-2017 19:00)
TG Power64:72Drim Tim więcej»
(01-10-2017 16:00)
Drim Tim 58:50Wściekłe Psywięcej»
(15-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze70:74Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Drim Tim 82:77Green Peaswięcej»
(29-10-2017 16:00)
Basketball Demons57:65Drim Tim więcej»
(05-11-2017 17:30)
Drim Tim 74:67Jaworzno Squadwięcej»
(12-11-2017 17:30)
Wielka Kiść Gliwice56:94Drim Tim więcej»
(19-11-2017 14:30)
Drim Tim 66:54Dobermanywięcej»
(03-12-2017 19:00)
Rybnik Team75:54Drim Tim więcej»
(10-12-2017 16:00)
Gwiezdno Flota51:72Drim Tim więcej»
(17-12-2017 11:40)
Atomic Sosnowiec53:60Drim Tim więcej»
(07-01-2018 19:00)
Drim Tim 77:62TG Powerwięcej»
(21-01-2018 11:40)
Wściekłe Psy71:96Drim Tim więcej»
(28-01-2018 11:40)
Drim Tim 20:0Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
Drim Tim 20:0Basketball Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Jaworzno Squad : Drim Tim więcej»
(25-02-2018 19:00)
Drim Tim  : Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Green Peas : Drim Tim więcej»
(niezaplanowano)
Drim Tim  : Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(niezaplanowano)
Dobermany : Drim Tim więcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)