Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Budsar Zabrze

O drużynie

- V-ce Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2008/2009 

- Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2009/2010

 

 Kolor strojów: białe

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze81:65Jaworzno Squadwięcej»
(17-09-2017 14:30)
Wielka Kiść Gliwice49:57Budsar Zabrzewięcej»
(24-09-2017 13:00)
Budsar Zabrze50:54Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Rybnik Team69:53Budsar Zabrzewięcej»
(15-10-2017 13:00)
Budsar Zabrze70:74Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Atomic Sosnowiec68:59Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze82:60TG Powerwięcej»
(05-11-2017 16:00)
Wściekłe Psy81:77Budsar Zabrzewięcej»
(12-11-2017 19:00)
Budsar Zabrze72:73Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2017 13:00)
Budsar Zabrze73:76Green Peaswięcej»
(03-12-2017 16:00)
Basketball Demons92:64Budsar Zabrzewięcej»
(10-12-2017 13:00)
Jaworzno Squad64:65Budsar Zabrzewięcej»
(17-12-2017 14:30)
Budsar Zabrze45:64Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-01-2018 14:30)
Dobermany79:52Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)
Budsar Zabrze61:97Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2018 14:30)
Drim Tim 20:0Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
TG Power101:72Budsar Zabrzewięcej»
(18-02-2018 19:00)
Budsar Zabrze : Wściekłe Psywięcej»
(25-02-2018 13:00)
Budsar Zabrze : Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Budsar Zabrze : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Green Peas : Budsar Zabrzewięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota : Budsar Zabrzewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)