Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Budsar Zabrze

O drużynie

- V-ce Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2008/2009 

- Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2009/2010

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Rybnik Team57:59Budsar Zabrzewięcej»
(23-09-2018 13:00)
Budsar Zabrze74:68Gwiezdno Flotawięcej»
(30-09-2018 14:30)
Drim Tim 52:65Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2018 16:00)
Budsar Zabrze68:46Atomic Sosnowiecwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Be Perfect61:71Budsar Zabrzewięcej»
(21-10-2018 19:00)
Budsar Zabrze103:42Romus Katowicewięcej»
(04-11-2018 13:00)
Budsar Zabrze60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Basketball Demons68:67Budsar Zabrzewięcej»
(18-11-2018 17:30)
Płomień D.G.44:61Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2018 19:00)
Budsar Zabrze72:45Jaworzno Squadwięcej»
(16-12-2018 16:00)
Dobermany63:85Budsar Zabrzewięcej»
(06-01-2019 16:00)
Budsar Zabrze78:73Rybnik Teamwięcej»
(13-01-2019 14:30)
Gwiezdno Flota86:78Budsar Zabrzewięcej»
(20-01-2019 11:40)
Budsar Zabrze71:65Drim Tim więcej»
(27-01-2019 17:30)
Atomic Sosnowiec62:96Budsar Zabrzewięcej»
(03-02-2019 16:00)
Budsar Zabrze72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Romus Katowice63:73Budsar Zabrzewięcej»
(24-02-2019 17:30)
Green Peas67:85Budsar Zabrzewięcej»
(03-03-2019 17:30)
Budsar Zabrze63:84Basketball Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Jaworzno Squad : Budsar Zabrzewięcej»
(24-03-2019 13:00)
Budsar Zabrze : Płomień D.G.więcej»
(31-03-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Gwiezdno Flota65:35Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)