Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Zgłoszone drużyny do sezonu 2014/2015

18-08-2014 11:05 | MaCzO1948

logo

Poniżej podajemy listę drużyn które zgłosiły się wstępnie do rozgrywek RALK w sezonie 2014/2015.

 

I LIGA:

 

  • ALTA Demons
  • Remaag Rybnik
  • Drim Tim
  • Hard Plast Tychy
  • Green Peas
  • Sport Rebel
  • 10 KG Mniej
  • Budsar Zabrze
  • 4 Deal
  • TG Power
  • Jaworzno Squad
  • Atomic Sosnowiec

 

II LIGA:

 

  • Longman Boys
  • Wielka Kiść
  • Sportowe Tychy
  • Killa Bees
  • Płomień Dąbrowa Górnicza
  • Kociki Bis Ruda Śląska
  • Gwiezdno Flota
  • Zryw
  • DBO Gliwice
  • Monstars
  • TG Team
  • Kociki Sor Drew
  • ZGP Comax

 

NOWE Drużyny:

 

  • Maślaki Katowice

 

Przypominamy, (dla drużyn które jeszcze tego nie dokonały) że do dnia 25.08.2014 należy odesłać wypełnione karty drużynowe co jest warunkiem koniecznym aby dokonać PEŁNEGO ZGŁOSZENIA.

 

Na ten moment wychodzi na to że nie będzie potrzeby rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego ponieważ zgłosiła się tylko jedna nowa drużyna i zajmie ona miejsce niezgłoszonej ekipy Antidotum Gliwice.

 

UWAGA !!! Jeśli jakaś drużyna wysłała maila ze wstępnym zgłoszeniem a nie ma jej powyżej prosimy o kontakt z przestawicielami organizatora (mailowo lub telefonicznie: (0 32) 342-33-50 )

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)