Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualno¶ci

Zgłoszenia napływaj±

22-08-2012 9:44 | Andrzej

logo

Dzisiaj (22.08) mija termin przyjmowania nowych drużyn do rozgrywek RALK

 

Do tej pory jest pięć nowych drużyn w zwi±zku z czym rozegrany zostanie turniej kwalifikacyjny.

 

Zgłoszone druzyny:

 

1. Mode Kociki (poprzednio Kociki Stalbet Ruda ¦l±ska) - przesłana karta
2. Basket Tychy - przesłana karta
3. ALTA Basket Team
4. Antidotum Gliwice
5. Drim Tim Ruda ¦l±ska -  przesłana karta 
6. Budsar Zabrze - przesłana karta
7. Green Peas - przesłana karta
8. Kopuła TG Team - przesłana karta
9. Longman Boys  - przesłana karta 
10. Manhattan Katowice
11. Sport Rebel Team
12. One Move Basket


13. Atomic Sosnowiec
14. Wielka Ki¶ć Gliwice - przesłana karta
15. ZGP Comax -  przesłana karta 
16. Żubry Gliwice - przesłana karta
17. Kociki Bis Ruda ¦l±ska  - przesłana karta 
18. Pasibrzuchy - przesłana karta
19. Płomień D±browa Górnicza
20. Zryw Siemianowice - przesłana karta
21. Los Veteranos - przesłana karta
22. Killa Bees (MOSiR Piekary ¦l±skie) - przesłana karta 
23. Silesia Ruda ¦l±ska
24. Basket Team Katowice -  przesłana karta 


25. Rybnik Team (nowa drużyna) -  przesłana karta 
26. Gwiezdna Flota (nowa drużyna) -  przesłana karta 

27. Kegi (nowa drużyna) - przesłana karta

28. Zmarnowane Talenty (nowa drużyna)

29. Pride & Glory (nowa drużyna) -  przesłana karta 

30. Dunkin Donuts (nowa drużyna)

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)