Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Bubel
Artur Bubel
(Demons)
27,18
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Adrian Kozioł
(Gwiezdno Flota)
23,92
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
10,42
1. Liga - Zbiorki
Pokorski
Arkadiusz Pokorski
(Dobermany)
11,00

Aktualności

Zebranie organizacyjne. Wpisowe.

21-08-2018 9:11 | Kuchcik Jr

logo

Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowa odbędzie się 3 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).

 

W lidze I wystąpi 12 zespołów, natomiast w lidze II 13 zespołów.
Na zebraniu umówimy przede wszystkim system rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego oraz bieżące sprawy dotyczące RALK.

 

WPISOWE !
🚨🚨🚨"NOWOZGŁOSZONE" drużyny prosimy o nie wpłacanie wpisowego do czasu rozstrzygnięcia turnieju kwalifikacyjnego !!!🚨🚨🚨

Wysokość wpisowego jest uzależniona od ligi, do której zostanie zakwalifikowany zespół
w rozgrywkach RALK 2017/2018
Wysokość wpisowego I liga - 1200 PLN; II liga – 1000 PLN
Wpisowe do rozgrywek należy uiścić najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego (na zebraniu należy mieć ze sobą dowód wpłaty).
Całość należy wpłacić na konto MOSiR Ruda Śląska, lub w kasie MOSiR przy ul. Hallera 14a.
Dane do przelewu:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ul. Gen. Hallera 14a
41-709 Ruda Śląska
Nr konta: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227
W tytule przelewu lub przy wpłacie w kasie należy podać/wpisać: RALK – „Nazwa drużyny"

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus40:57Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Kolejka 13
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)