Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Zaległe wyniki II ligi

07-04-2009 14:26 | MaCzO1948

logo

W związku z problemami technicznymi wyniki dwumeczu o 3 miejsce oraz finału II ligi przedstawiamy w formie newsa.

 

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż po rozwiązaniu problemu na stronie RALK pojawią się statystyki z dwumeczu o 3 mijesce oraz finału II ligi RALK. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wniki przedstawiają się następująco :

Finał II ligi :

Żubry Gliwice - Basket Team Katowice - 73: 74 (po dogrywce).

Obie wymienione drużyn zapewnił już sobie wcześniej awans do I ligi.

 

Pierwsz mecz dwumeczu o 3 miejsce :

Zryw Siemianowice - Kegi Ruda Śląska - 60:68

 

Drugi mecz dwumeczu o 3 miejsce :

Kegi Ruda Śląska - Zryw Siemianowice  51:70 . 

Tym samym drużyna Zryw Siemianowice będzie walczyć o awans do I ligi w barażach z ekipą Red Devils Ruda Śląska.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)