Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
28,94
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
23,20
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,78
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,33

Aktualności

Wyniki pierwszych meczy barażowych oraz terminarz najbliższych spotkań

17-05-2010 9:58 | Kuchcik Jr

logo

Wyniki pierwszych meczy dwumeczów spotkań barażowych:

 

Los Veteranos - Alta Basket Team - 60 : 55  (18:5, 14:17, 13:14, 15:19)

AHE Bytom - Antidotum Gliwice - 56 - 59 (10:19, 16:12, 15:17, 15:11)

 

 

Terminarz spotkań RALK:

 

22.05.2010

17.30 – II mecz półfinałowy I liga – Budsar Zabrze – Edo-Box Katowice
19.00 – II mecz półfinałowy I liga – Kociki Stalbet – Drim Tim

23.05.2010

14.00 – II mecz dwumeczu barażowego – Los Veteranos – Alta Basket Team
15.30 – II mecz dwumeczu barażowego – Antidotum Gliwice – AHE Bytom
17.00 – 3 mecz półfinałowy -
Budsar Zabrze – Edo-Box Katowice
18.30 – 3 mecz półfinałowy - Kociki Stalbet  – Drim Tim Pendragon

29.05.2010

18.30 – I mecz dwumeczu o 3 miejsce – I Liga

20.00 – I mecz finałowy I Liga

30.05.2010

17.00 - II mecz dwumeczu o 3 miejsce – I Liga
18.30 - II mecz finałowy I Liga

06.06.2010

17.00 – ew. III mecz finałowy I Liga

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)